3 ücretsiz yollari – kurus hisse senedi yatirim için nasil

kurus hisse senedi ne genel bir bakis

Penny stok sadece piyasa genis bir yelpazesine sahiptir düsük fiyat paylasimdir. Kurus hisse senetlerinin küçük ölçekli, mikro kap stok ve orta hisse senetlerine benzer olsa da, kendi sekilde farklidir. Küçük ölçekli 300 milyon $ ‘2 milyar dolarlik tahmini piyasa degeri olan sirket eklerseniz, kurus hisse senetlerinin piyasa degerinde kadar 4000000000 $ olabilir. Yüksek pazar kapitalizasyonlari sahip sirketler birkaç hisse çikarmaya ya da diger ticaret ve yatirim için borsa itiraz korumak için için kendi stoklari bölmek karar bu olur.

Ama çogu zaman, kurus hisse senetleri sadece borsada listelenen yeni sirketlerdir. Bu hemen hemen tüm küçük ölçekli kurus stoklari yapar. Onun daha az sermaye tabani nedeniyle, bu sirketlerin ekonomik çöküntü sirasinda büyük sirketlerin daha dogal daha savunmasiz.

Neden insanlar kurus hisse senedi yatirim bagimlisi alabilirim?

Borsada yatirimcilar kurus hisse senedi fiyat istikrarsizliklar gelen “hizli kazançlar” yapma sever. Ayrica, çünkü ucuz fiyat olan dogasi, tüccarlar genellikle büyük birimlerinde kurus hisse senedi satin almak. Bir dakika bir yüzde fiyat dalgalanmasi kadar milyonlarca bir yatirimci yapabilirsiniz zamanlar bile vardir. Bu kurus hisse senedi yatirim ne kadar karli.

Ancak, kurus hisse senedi çogunlugu arastirma yapilan ve çok kötü pozlama ve medyada var. Çünkü tanitim eksikligi, bu kurus stoklari zahmetsizce uzman spekülatif yatirimcilar tarafindan sendikasyon olabilir. Bu tür belirsizlikler nedeniyle, kurus hisse senetleri üzerinde yatirim acemi hisse senedi yatirimcilari için yüksek riskli bir hareket olabilir. Bununla birlikte, yine de asagidaki stratejileri yaparak kurus stoklari kar elde edebilirsiniz.

Kurus hisse senedi yatirim için nasil 3 basit yolu
• Temel analiz – temel analiz iyi hisse senetleri hesabi belli borç yükü, gelir artisi, pozitif nakit akisi, kazanç potansiyeli ve diger gerekli mali orani içine almalidir. Biri orta veya uzun vadeli olmasi, en iyi firsatlar bulmak, böylece bu finansal tablolarin kapsamli çalisma bekleniyor. Eger kurus hisse senetleri disinda daha fazla para kazanmak istiyorsaniz, en etkin yönetim ile hisse senedi satin almak ve de çok para kazanmak zorunda. Son olarak, sirketlerin basarili olacagini tahmin böylece ayni sektörde hisse senedi diger türlü mali oranlari tartmak unutmayin.

• gözardi stoklari – belli fiyatlarinin düsüsünü görmek dogaldir. Bu genellikle zayif piyasa duygular kaynaklanmaktadir. Ve özellikle internet kullanimi ile çesitli iletisim yöntemleri, bugünün kolay erisim, diger ülkelere ABD’den bilgi göz açip kapayincaya kadar hizlidir. Böyle seyler zaman, borsa uzak çevirmek gerekir. Bunun yerine, gözardi stoklari yararlanmak. Bu hisse senetlerinin degerlerini hesaplamak ve sürece güvenlik marji içinde oldugu gibi onlari satin.

• Promosyon stoklari – Bir promosyon stok büyük ölçüde hisse senedi hakkinda genis holdinglerin sahip rehberleri tarafindan duyurulan bir olagan kurus hisse senedi vardir. Onlar fiyatlari artirmak için alabilirsiniz bu rehberleri tanitim hisse senetleri için ilgi olusturmak. Onlarin istenen miktarda sonra, onlar mülklerinin paylasmak ve bunun disinda kar. Sonra, onlarin yatirimcilara arkasindaki orijinal stok tesvik etmek ve birakmak için baska bir stok seçin.

Eger kurus hisse senetleri yatirim ve ondan çok para kazanmak için ögrenmek için için, bu 3 kolay yolu kullanmak gerekir ve hiçbir zaman kazanç olacaktir.