açgözlülük, korku ve kayak sanati

Hiç üzerinde en ince lezzetleri kayak-ve inis tüm çok sik ve oldukça az ince lezzetleri örneklenmis ise arka-size ilgili teknikleri biraz sezgilere aykiri oldugunu bilecek. Kayak bir ustalik Eger düsme korkunuz fethetmek için gerektirir. Kontrollü bir sekilde ileriye tasimak için, aslinda dagdan yalin olmalidir, ve açmak için, bunu içine yalin gerekir. Eger korku fethetti bulana kadar, en çok diger durumlarda düsmesini engelleyecek hangi, tersini yapmak için çalisacagiz, ama hizli bir sekilde kayaklar bir dizi pektoraller üzerinde size arka gönderecegiz hangi.

Bu yüzden yatirim ile. Genellikle ‘gerçek dünya’ iyi çalisir davranislari sharemarket bizim yikim tohumlarini olabilir. Bu makalede, biz yerine yapmaya ne de birkaç örnek ve görünüm kullanarak, bu karsi-üretken davranislarin bazilarini incelemek için gidiyoruz. Biz herhangi bir kolay oldugunu iddia degil, ancak ‘senin düsman’ sensin, yatirim ‘senin düsman bilmek’ için her zaman iyi bir fikirdir, ve çogu zaman.

Seyler baslamak için, bir sirket bir arastirma yaptim varsayalim ve underpriced çok emin hissediyorum. Eger hisse senedi satin almak, ama ertesi gün sirketin yüksek hacimli 25% asagi fiyat darbelere haber bültenleri. Tepkiniz nedir?