açiga satis yatirimcilarin hirs

Ilk soru yatirimcilarin hirs hakkinda genellikle degil, hakkinda nasil ev alici vidalama. Emlakçilar kendi müsteri en iyi anlasma mümkün almak hakkina sahip oldugunu savunur. Ben böyle. Bu ne yapmalari gerektigini bu. Mesele o zaman en iyi anlasma bir yatirimci, ya, ya da vardir, deneyimli müzakereciler ve nasil açiga satis sürecinin eser ayrilmaz bilgi ne degildir onlar kendi alabileceginiz en iyi anlasma, ne olur. Bir yatirimci zamaninda kabul edilebilir açiga satis indirim (en alicilar ya tasindiktan veya ikamet önceki bir yeri disina ve büyük olasilikla yasamak için yeni bir yer bulmak için bir pencere sadece bir kaç ay var gibi) saglar bu yüzden bile olsa alici bu indirim hakkina sahip olmalidir.

YANLIS! Bir emlakçi kadar oldu, ve ben kisa satis müzakere herhangi bir daha yetkin olmadigi için onlari suçlamak yoksa, müzakere sürecinin 3 ila 12 ay alacagini ve çok daha yüksek bir açiga satis ödeme miktari neden olacaktir. Böylece, alici daha fazla ödeyecek. Tabii ki bu ajanlar suçu degil, daha az tam komisyon daha ödenen ve iki is yapmak zorunda aliyorsaniz.

Ve ben iyi bir anlasma daha az bir sey isteyen bir alici bulmadim. Iyi bir anlasma, daha sonra, buna deger, dogru daha az bir ev almak yer alacagi? Ve bu nedenle, onlar, bir ev satin alirken hemen kar bir yatirimci yapmaya çalisiyor ne daha farkli çalisiyoruz. Bu satin alma / yatirim para kazanmak için çalisiyor degildi o zaman onlar adil oldugunu hissediyorum ne fiyata mutlu olmalidir. Ancak, bu durum böyle degil. Alicilar açgözlü =.

Açgözlü yatirimcinin ikinci hata o para disinda borç veren “vidalama” olmasidir. Vergi mükellefi para onlara gidiyor çünkü bu gerçekten sadece bir konudur. Hiçbir yatirimci kisa bir satis baska bir dolar yaptiysaniz, bu bankalar hala kendilerine teklif edildi tüm parayi alacagini, bu söyleyebilirim. Ve karsiliginda onlar bunu borç yoktur ve nadiren bir yildan fazla ev sahibi mülklerini kalmak yardimci olur. Bu “subprime krediler” ve “yirtici borç verme” görünüste kusursuz ekonomide daha fazla para almak için gelistirilen ayni insanlar oldugunu unutmayin. Borç veren Açgözlü =.

Açgözlü açiga satis yatirimci ile ilgili en son sikayet onlar ev sahibi yararlanarak olmasidir. Bir ev sahibi onlar kisa satis sadece mal olabilir baska bir seçenek vardir ve mülklerini bir rehine uzak tutmak zaman. Tamamlanmis bir açiga satis almanin en iyi sansi süreci anlar ve kisa satis müzakere konusunda uzmanlasmis bir deneyim profesyonel kisi kullanmaktir. Bu emlakçi degildir. Bir avukat olabilir, ancak ev sahibi kendi ipotek ödeme eger nerede bunlari ödemek için paralarini almak için gidiyoruz? Hatta bir avukat bir yatirimci olarak etkin bir açiga satis müzakere olmaz. Neden? Neden ki? Onlar, ön paralarini almak kazanmak veya kaybetmek, ödemis olsun. Gerçekten bir kazan-kazan durumu.

Bu argümanin ikinci bölümü, daha sonra, daha büyük bir eksikligi yargi için ev sahibi açiga yatirimcisi? Banka ödeme eksikligi için borçlu / ev sahibi pesine olsaydi onlar her seyden önce borçlu onlari ödemek için para oldugunu makul bir inanç var gerekir. Aksi takdirde sadece mahkeme masraflari ve avukatlik (yine ücretsiz olarak çalismiyor) para harciyorsun olurdu. Borç veren eksikligi yargi takip bile, eksikligi, hemen her zaman daha sonra bir rehine ve REO satis daha kisa satis olarak daha azdir. Deneyimli bir müzakereci yoksa mülkiyet açiga satis yöntemi ile satilmasi için firsat olsaydi ve ögrenmek asla. , Söz onlar müzakere ve bir alici ödeyecek ne ne arasinda bir yayilma yeterli degilse en kisa satis yatirimcilar islem kendilerini kaldiracaktir degil.

Eger deneyimsiz bir açiga satis müzakereci ya da açiga satis görüsmeleri islemek için asiri çalismis ve altinda ücretli emlakçi izin sürece, ev sahibi iseniz gerçekten kaybetmek degil ve basarili bir açiga satis için emlak yok rehine önce.