agir ekipman agir vasita, is makineleri ve makine ve teçhizat için satis ve geri kiralama finansman

Sirket ayni zamanda özgür ve açik varlik ve kiralama geri sattigi montaj hatti ekipman agir vasita, is makineleri ve makine ve teçhizat için bir satis ve geri kiralama finansman anlasma. Bu islemler 50.000 $ $ ‘dan itibaren 6.000.000 yerde uzatabilirsiniz. Yazi bu parça sanayi asagidaki türde kapsayacak ve ayrintilar tartisacagiz:

Is makinalari, üretim ekipmanlari, üretim ekipmanlari, sari demir, damperli kamyonlar ve römorklar, tarim ve tarim makinalari, ve diger agir kamyon

Birçok tecrübeli kredi mevcut kredi hemen hemen tipik yapmak için birçok sanayi standartlarina geldi. Borç veren dikkate alacagini ilk alan satilan ve geri kiralik olacak özgür ve açik varligin degeridir. Her borç veren prosedürü biraz hem ama genellikle satin alinan varlik arasinda bir yerde 50% ihale degerinin -70% deger. Bu açik artirma degeri bu bireysel varliklar için sektöründe ticari yayinlar ve diger standartlar gelecek.

Varlik ve / veya varliklarin ihale degeri kurulduktan sonra, finansal kurum, basvuru sahibinin kredi bakacagiz. Onlar varligin ihale degeri spot gibi bazi finansal kurumlar kredi önemsiz dikkate alacaktir. Otherinstitutionswill} kredi ve sinif onlara göre kazanir. Bu institutionswill bir puan ile geldi ve basvuru ilgili kredi ve varlik bagli olarak farkli borç verme oranlarini verir.

Thefinancial institutionwill finans bunlari geri basvurana 24-85 ay her yerde varliklarini satin aldi. Ayrica, lenderwill ihale kalan satin alma maddeleri her yerde kira sonunda varligin gerçege uygun piyasa degeri artik% 25. Bu mümkün oldugunca az basvuranin aylik ödeme koruyacaktir.

Satis ve Geri Kiralama Finansman – ne gereklidir? Genellikle, ne basvuranin gerekli oldugunu:

Kisisel finansal tablolar, satilan ve Açikçasi geri kiralanan için varliklari tanimlayan bir kira uygulamasi, islem ve ayrintilar anlatan bir yorum ve kapsamli bir ekipman listesi, – satis ve baslik isin faturalari borç veren tarafindan yapilmasi gerekir.

Bu fonlarin gelirleri isletme sermayesi, borç yeniden yapilandirma, ekipman satin alma ve amorti yargilari ve diger rehin için kullanilabilir.

Sigara saglam tipi islemleri, ev sahibi olma gerekli degildir, ve sonuç olarak kötü kredi, sizin kendiniz için en iyi anlasma için çevresinde alisveris ve islemin tüm gerçekleri anlamak öneriyoruz. Umarim, “Satis ve Geri Kiralama” finansman ile ilgili bu madde karar verme ile size yardimci olur.

Sonuç olarak, kötü kredi ile varliklar söz ve sermaye ve nakit akis problemleri çalisma ile bir varlik zengin sirketin islem bu tür düsünmelisiniz.

Sizin finansmani için mutlu avcilik