alex von furstenberg islem uygular

Bir yatirim yönetimi sirketi sadece uçucu finansal piyasa kar yapmaz. Bu mali piyasada basarili islem nedeniyle son bir ay içinde popülaritesi artti Ok Capital Management LLC, (New York merkezli bir yatirim yönetimi sirketi) alabilir. Yüksek nitelikli finans profesyonellerinin bir demet, kendi Co-Yönetici Üye Alex von Furstenberg ve Mal Serure önderliginde, benzersiz tasarruf ve yatirim seçenekleri üzerindeki emelleri fark, ve çesitli koruma planlarinin hayata.

Kamu Hisse senetleri öncelikle yatirim çesitli ortakliklar ile Ok Capital Management LLC,,, piyasada sok taahhüt tüm mali piyasada en son haberleri yarattigi basarili co-manager Alex von Furstenberg, agirlikli olarak üretti. Bu haber, hemen hemen her yatirimci zaten bildigi bir sey içerir: Ok bir ihale teklif bir kombinasyonu yoluyla Sermaye ve WP birincil hisse alimi Stewart & Co, Ltd (NYSE: WPL) sirketi WP üstün hisselerinin 45% ‘a kadar satin aldi Stewart.

Sadece islem sonrasi, anlasma ve sadece basarili bir yatirimci Alex von Furstenberg öncülük düsüncelerini dile getirdi: “Biz WP Stewart benzersiz iyi büyük kap büyüyen sirketler mevcut firsat yararlanmak için konumlandirilmis inaniyoruz WP Stewart’in isletme olan endüstri. serbest nakit akisinin tutarli ve büyüyen miktarlarda üretmek bayilikler lider. degerleme birçok sikistirma yaklasik on yil sonra, piyasaya sadece mütevazi bir prim bu yüksek kaliteli sirketler simdi ticaret. Bu sirketler özellikle çekici hazineleri göre degerlenir. “