araba kiralama ne demek anlamak

Araç kiralama ulasim arayan bireyler ve isletmeler için önemli bir karardir. Bu kiralama saat veya birkaç gün birkaç çogu ise kiralama, üzerinde bir yil süre için yapilan ve çünkü, kiralama ve araç kiralama arasinda büyük bir fark oldugunu bilmeli.

Bu yilin sonunda gerekli, ya da anlasma hangisi dönemi olacak gibi bir araba kiralamak için büyük bir sorumluluk, kiralama sirketi için araç geri dönmek için, ya da satin almak için ya bir. Kiralama araçlarda yilda 12.000 ila 15.000 mil ile sinirlidir araç, ile kaplayin mil sayisina göre tahsil edilir. Eger limitin üzerinde kullandiginiz herhangi bir kilometre için tahsil edilecektir.

Yani sira kilometre disinda, araba kiralama sirketleri de asinma miktarini belirtmek ve bunu varken, araç tabi olacagini gözyasi. Bu sizin gibi aracinizin en iyi bakim almak ve her zaman iyi sigorta kapsaminda oldugundan emin gerektigi anlamina gelir. Her türlü ilave asinma ve yipranma de tahsil edilecektir.

Bu bir araba almak kati bir yol gibi görünebilir, ancak çesitli nedenlerden dolayi böyledir. Ilk olarak, finansal kiralama sirketleri bayilikler kendi araçlari olsun. Bayilik kiraya olan her araç için komisyon alir, bu yüzden de anlasma para yapiyoruz. Ikinci olarak, araçlar zaman içinde deger kaybetmesine ve bu leasing sirketi için ek bir maliyettir. Bu maliyet size kira sonunda, size araba satin almisti eger olurdu biraz daha fazla ödemis olabilir bulabilirsiniz neden olan sözlesme, sonuna kadar örtülmelidir. Ayrica, sirket ve bayi için ek bir kar kira dönemi, sonunda araç satin almak için tercih edebilirsiniz.

Eger araç kiralama mesgul Yani önce, bunu göze ve açikça kira sartlarini anlamak emin olun. Ayrica, satin alma ya da kiralama aksine bir araba kiralama uzun vadeli faydalar kontrol etmelisiniz.