araç kiralama

Araç kiralama yeni bir araba istiyorum ama tam otomobil sahipligi de maliyeti paranin bir kismini kaydetmek isteyen bireyler ya da sirketler için iyi bir seçenek olabilir. Araç kiralama zaman belirli bir süre içinde bir araba kiralamak için bir yoldur. Araç herhangi bir noktada ve kira sonunda kiralama kisi veya sirkete ait degildir, araba bayilik veya araba kiralama sirketi döndürülür.

Araç kiralama ile ilgili bir mevduat bulunmamaktadir. Bu ilk depozito iade ve sadece kendilerini korumak için leasing sirketi için bir yoldur. Ilk depozito sonra, araba kiralama kisi veya sirket bireysel ve araba kiralama sirketi hem tarafindan kabul edilmis bir aylik tutari ödeyecek. Kira süresi yaklasik iki ya da üç yil ancak genellikle, bir yil ya da daha az bir araba kiralama mümkündür.

Bir araba kiralama bir araç kredisi yaptirmayi ayni degildir. Gerekli olan büyük ödeme ilk depozito ve bu aylik kira ödemelerinin iki ya da üç ay toplam, genellikle sadece bir tanesidir. Bu kisi veya sirket kiralama bir yüksek faiz banka hesabina paralarini tutmak için ve sadece kendi aylik yasam giderleri bir parçasi olarak kira ödemeleri yapmanizi saglar. Bu bir sirket araci kiralamak isteyen sirketler için özellikle yararli olabilir. Daha sonra isletme giderleri yerine sermaye giderleri üzerinden ödemeleri alabilir.

Kira genellikle üç yildan az olacagi için, araç her zaman garanti kapsaminda olacak ve bir Muayene gerekmez. Bu araba kiralama kisi veya sirket büyük onarim hakkinda endiselenmenize gerek yoktur anlamina gelir. Araba kiralama kisi hakkinda endise gereken tek sey bu yag degisimi ve bu lastikler gibi tüketim ögeleri gibi rutin hizmetlerdir. Bu ögeler ilk üç yil boyunca genellikle büyük bir masraf degildir.

Araç kiralama bir diger yarari bir kisi veya sirket her birkaç yilda bir kendi araçlari degisebilir olmasidir. Bu, birçok nedenden dolayi faydalidir. Birinci nedeni bireysel veya sirket kendi araç o büyüdükçe her zaman parçalayarak ve daha bir yük degil bir varlik daha olma konusunda endiselenmenize gerek olmayacak olmak. Kiralamaya diger yarari bireysel veya sirket her iki veya üç yilda bir yeni bir araba almak olacaktir.

Araba her birkaç yilda bir degistirilmesi araç kiralama ile çok basit yapilir. Bu, baska bir araç elde edilmektedir önce araç denemek ve satmak için gerekli degildir. Bunun yerine, bir araba sadece farkli bir araç karsiliginda kiralama sirketi geri verilir. Farkli araba her zaman denemek eglenceli olabilir ve büyük onarim ve keder güçlük kaydeder.

Araba kiralama için pek çok avantaji vardir o kadar popüler oluyor neden görmek kolaydir. Bir birey veya sirket sadece bir araba kiralama yerine dogrudan satin alma para ve sorunsuz bir çok kaydedebilirsiniz.