asagi az para ile ev satin almak için

Birçok kisi bu gayrimenkul sektöründe olmak için kötü bir zaman ama bir yatirimci iseniz bu bir yasam süresi bir sans oldugunu hissedebilirsiniz. En umut tekrar asla biri.

Bu intikal olan evlerin on binlerce, bir alicinin pazar, gayrimenkul yatirimci için gerçek bir firsat var. Bu onlarin deger bir yüzdesi için ev satin almak ve emlak piyasasi kurtarir daha sonra bunlari satan bir göz ile, bir kar arkani dön ve onlari kiralayabilirsiniz zamanidir.

Hisse senedi piyasasinin son davranisi Wall Street yatirim hakkinda birçok insan sinir yapiyor. Birçok yerine, gayrimenkul yatirim karar veriyorlar. Pasif yatirimcilar ve istemiyorsaniz veya gayrimenkul yatirim için çagirir günlük talepleri için zaman olmayan kisiler için, gayrimenkul yatirim ortakliklari (REIA) vardir.

Bankalar ve insaat sirketleri ellerini üzerindeki mal satmak için istekli. Çok haciz ile, bankalar kadar hizli etrafinda özelligini açmak için gerek vardir. Bu güç bir konuma yatirimci koyar. Su anda satis için gidiyoruz özelliklerini çogu piyasa degerinin yarisi için satilmaktadir. Bu yatirimci mülk üzerinde bir kar elde edememek daha iyi bir sans verir.

Bazi bölgelerde, yatirimcilar tesvik etmek ve bos oturuyor hareket mülkiyet yardim etmek, nitelikli yatirimcilara kredi asagi 0% verilmektedir. Yatirimci veya yatirimcilar iyi bir kredi derecelendirme varsa, onlari% 0 kredi almak mümkündür. Bu, kiralamak veya mal satmak için çalismadan önce onlari, bu onarim gibi diger seyler için nakit kullanmanizi saglayacak.

Birçok kisi rehine için evlerini kaybediyorlar. Bu kiralama özellikleri için daha büyük bir talep yaratti. Yatirimcilarin çogu intikal edilmis evleri satin aliyorlar. Sonra kiralama özellikleri olarak kullaniyorsunuz. Piyasada kurtarir onlar sonra ev satacak. Özellikleri kiralama pozitif nakit akisi olusturmaniza yardimci olur.

Intikal evleri yatirimcilar ariyoruz o özelligin tek kaynagi degildir. Veraset evleri de yatirimcilar için iyi bir anlasma vardir. Çogu zaman merhum özelligini devam edebilmek için mirasçilari için geride yeterli para birakmayacak. Bu durumda yönetici ödemeleri, vergi, sigorta uydurarak ve evin bakimi yükünü gelen mirasçilari serbest ev satabilirsiniz.

Bu belki bir gayrimenkul satici, ancak gayrimenkul yatirim yapmak isteyen birisi için olmak için kötü bir zaman, bu firsatlarla dolu bir zaman.