ayi piyasasi rallisi

biz ne diyorsunuz? bir ayi piyasasi rallisi

Bu son ralli hakkinda konusmak ve heyecan çok. Iki 90% genisligi / hacim gün, kisa bir süre içinde% 4 veya daha yüksek iki hareket, hafta yaklasik% 10 kazanç: en standartlarina göre etkileyici. Ayrica, finansal sonunda ‘uyandim’ ve Persembe günü ralli canlansin ve merhamet yoktu. Tüm iyi seyler, degil mi? Diyelim ki biraz boga partiler kapali tutun. Güven kisa vadeli asiri alim durumu (daha o asagida) Auger devam ediyor. Ayni sekilde, isimleri% 50 hatta bazi durumlarda% 100 her yerde arttigini söyledi. Elbette bazi kar alma neler olacak … yakinda beklenir. Bu ayi piyasasi ögretti bir sey varsa hizli ve esnek olmak var.

pazari hissediyor

Temellerini su anda yönetmek zor olsa da, bazen tekniklerinin ya, çok sunmuyoruz. Bu egilimler asagi oldukça belirgin, ve bir sonraki asagi bacak baslayana kadar bu bir ‘dinlenme’ olabilir farkli sektörlerden grafikler bir dizi bak. Ama, orada gerçekten iyi kurulumlari vardir? Grafikler bir karmasa ve büyük göstergesi sekilde de vermeyin. En iyi ihtimalle tekrarlari vardir ve en kötü ihtimalle onlar nötr … bir ivme tüccar olarak benim sevme için. Güven çok farkli bir hikaye anlatir. Ben özellikle bu zamanlarda duygu büyük bir takipçisi degilim. Belirsizlik, bulutluluk ve görünürlük marka eksikligi çok daha kisa zaman dilimleri. VIX korku ya da gönül eksikligi tasvir edilmistir. Ayrica, sermaye koymak / çagri okuma neredeyse çok düsük, hem de çok düsük bir okuma gösterir. Açikçasi, tüccarlar ‘alt yakalamak’ kendilerini konumlandirmis ve geçen hafta yapilmis olabilir. Bu büyük bir ödeme olan bir bahis degil. Boga piyasalarinda cosku bu seviyelerinden baslamayin.

sayi oyunu

Eglenceli için bazi numeroloji dalis ve yapalim. Düsük geçen hafta ayi seytan (veya tersi) oldugunu söyler SPX, üzerinde 666 oldu. Bu seviye simdilik burada tutmak olsa da, ben tam iyi ve basarisizlik kötü bir tekrar test bekliyoruz. Ses numaralari iyi ama burada hiçbir sey çok güçlü. 40 etrafinda gezinip VIX kesinlikle göz önünde bir sey ama cuma kez daha 200 MA yukarida düzenledi. SPX Cuma günü izledim bir dizi 21 Kasim gelen 741 veya düsüktü. Bu önce düsük Son olarak koymak bu yana tam dört ay 20 Mar isaretleri olarak önümüzdeki hafta izlenmesi için bir dizi olacagim, SPX ilginç endeksi üst üste iki olmamistir, son alti ilk haftalik yakin koymak Haftalik kadar düsüs ortaya çikti hemen önce, orta Agustos 2008 yilindan bu yana kapatir.

bob lang,
bigtrends.com