bankinglending degisiklikler, ticari araçlar ve is makineleri

Ekonomi zayifladi ve varsayilan her düzeyde meydana gelmis gibi, kredi nasil is yapmak için çok zor bir pozisyona kendilerini koymak var. Bir yandan, borç veren geri ödeme veya kira ile terimlerin uyumsuzluk varsayilan nedeniyle repossessions büyük miktarda almistir. Kiraci gelir tabani yoktur ve is yapma maliyeti gökyüzü hizla oldugunda ödeme yapmak için göze alamaz. Kiraci ya da borç veren veya borç veren satin alma geri almistir ödeme yükümlülügünü uzak yürüdü. Her iki sekilde de, herkes bir kaybeden ve gelecekte herhangi bir parlak görünüyor.

Borç veren yenilemek bu repossessed ögeleri gerekir ve ya yeniden kira onlari ya da indirimli olarak onlari açik artirma. Borç veren her geri alma zaman ve dolar kaybediyor çünkü bu iyi bir senaryo degildir. Bu sorun kendisini kaldiraçli oldugu gibi, bu mali kriz içine bazi kredi koydu. Su anda, bazi kredi finansal modelleri yeniden degerlendirmek ve dramatik degisiklikler yapmak zorunda kalmislardir. Normal kredi sartlari daha siki ve bir yil önce daha umutlari artik ticari kamyon ve is makineleri için hak edecek daha az haline gelmistir. Kisisel kredi puani 650, 680 veya daha yüksek üzerinde olmadikça Birçok kredi yeni satin almalar üzerinde borç olmaz. Bu alici, satin almalar bir soruna neden ayni zamanda onun yasam olabilir kredi ‘büyüme sinirlidir. Ayrica, mali sikintisi çeken kredi mümkün en az iki, üç yillik is zaman gerektirir. Bu ek gereksinimi agir ekipman ve kamyonlarin potansiyel alicilar büyük bir havuz ortadan kaldirdi.

Kredi normal kredi modelleri degisti gibi, bu potansiyel alicilar kredi niyetleri dikkatli ve / veya sinir haline getirmistir. Her hafta, bilgi bir banka / kredi ile ilgili ve çogunlukla bu bilgileri kredi sektörüne zarar vermektedir haber oldugunu. Bazi durumlarda, bazi kredi farkli türde kredi içine bir gecede kendini degistirdi.

Baslangiç ??is için, bu 700 veya daha yüksek bir kisisel kredi puani var tamamen sürece onlari neredeyse kamyon ve insaat sektörünün kilitlenmesine neden oldu. Ayrica, bu düzeyde sunulan risk / ödül faktörü bir baslangiç ??islem dikkate pesinat% 15-20 gerektirecek borç veren gerektirmistir.

Yildiz kredi olmadan baslangiç ??ya da deneyimli is için kullanilabilir çözümlerden biri bu sikintisi çeken kredi tarafindan sunulan repo oldugunu. Ön para az olabilir ve borç veren finansman ve kredi gereksinimleri daha esnek olabilir, çünkü bu kamyon ve agir ekipman potansiyel alicilar için cazip olabilir. Essiz firsatlar müsterinin tüm farkli düzeylerde için var, çünkü bu genisleyen bir pazar tüm potansiyel alicilar tarafindan muayene edilmelidir istek ve ihtiyaçlarini. Is yildiz kredi ve zamanla tecrübeli isletmeler fiyat, finansman veya her ikisinde de cömertçe ödüllendirilir olabilir. .

Is kamyon ve is makinelerinin Bu asagidaki türde bu makalede açiklanan:

Damperli kamyonlar, kepçe kamyon, gündüz kabinleri, beton ve çimento kamyonlari, patlama kamyon, su ve vidanjörler, belden kirmali kamyonlar, çöp kamyonlari, çekiciler, ekskavatörler, buldozerler, forklift, beton ekipmanlari, beton pompalari, ormancilik ekipmanlari, beko, vs

Sonuç olarak, zaman ticari kamyon ve is makineleri üzerinde finansmani için alisveris, bu kadar bilgi borç veren ile ilgili olarak elde önemlidir. Zaman degisti ve imzalanan sözlesme dikkatle okuyun ve anlasilmalidir. Bugün var olan bu kredi tamamen is disinda olun, bir yil içinde borç verme modelini degistirmek ya da öylesine ve / veya olasiligi olabilir. Boy, zaman degisti ..

Lütfen satin alma ve ilgili finansman için mutlu avcilik …