Basarili yatirimcilar tarafindan kullanilan 5 stratejileri

Eger Dallas haciz satin tefekkür ama nereden baslayacaginizi bilmiyorsaniz edilmis ise o zaman iyi haber ve kötü haber var. Iyi haber Dallas ev sahibi bir banka veya devlet satin alma size ipler ögrendikten sonra düsündügünüzden daha kolay olmasidir. Kötü haber sizin cehalet kapali bir kova yapmaya çalisiyorum yanlis, yüksek fiyatli programlari ve deneyimsiz ajanlarin bir çok sey var oldugunu. Hayaller pesinde her zaman ve para harcamak yok … yerine kar kovalamak için bu bes kanitlanmis stratejileri kullanir.

1. Kadar güncel bilgi alabilirsiniz. Dallas rehine pazari, özellikle iyi pazarlik için rekabetçi degil, profesyoneller geride biraktik ne eleme önlemek için mevcut olan en son ve en güncel bilgi sahibi olmak gereklidir. Piyasa bilir ve en son veri saglayan bir araci ile çalismak. Bir piyasada geldiginde bir saygin ajan aradiginiz özellik türü, alan, fiyat araligi ve diger önemli faktörleri anlamak için zaman alacak, sonra hemen size bildirir.

2. Ödevini yapmak. Bir özellik asik etmeyin. Objektif kalir ve mahalle, okul, suç orani, vergi, sigorta ödevini yapmak, önce mülkiyet ve anlasma etkilemesi olasi diger degiskenler üzerinde yapilan çalisma. Sizin lehinize fiyat, hüküm ve diger faktörler müzakere bir ajan kullanin.

3. Düsük ve sik sik gidin. Ev VA olmasina bagli olarak, HUD / FHA, ya da bankalar tarafindan özelligi, her bir farkli gereksinimleri ve bir teklif veya teklif göndermek için gerekli prosedürlere sahip olacaktir. Genel bir kural olarak, düsük teklif ve genellikle en iyi firsatlar bulmak için. Sen reddedilebilir ama kabul olan bu teklifi ilk günden itibaren önemli sermaye ile gelecek. Unutmayin, ek banka kredileri veya finansman için basvuruda zaman “indirim” yüzde 20 ile 30 kadar ek sermaye yardim büyümeye izin saglikli marjlarini korumak olan gerekir.

4. Sayilari analiz edin. Her yatirimci getiri onlarin hizi bilir ve donuk varliklarin fisi çeker. Yatirim gayrimenkul bir hisse senedi portföyü gibi tedavi edilmelidir – Donuk Dallas gayrimenkul veya tamamen amortismana tabi tutulur özellikleri üzerinde 1031 döviz yapin. Bir özellik artik getiri beklentilerine uygun bir kez gitmek ve yaptigi baska bir bulalim zamani gelmistir.

5. Yürümeye istekli olun. Eger bir anlasma uzak yürümeye istekli degilseniz o zaman duygusal dahil olmak olabilir. Eger aile ev satin alma eger iyi olsa da yatirim gayrimenkul satin alirken, bu akillica degil. Bir ajan ile çalisma tüm islem sirasinda objektif bir noktaya tutmak için bir yoludur, siz gerektiginde yapici elestiri saglamak korkmayan kim çalisabilirsiniz birini bulmak. Daha sonra onlara tesekkür edecek!