belediye kira programlari ile is maksimize – bir vergiden muaf yatirim

Siki çalisma ve sermaye bütçeleri – Bu ne, kamu kuruluslarinin çogu tarafindan karsi karsiya. Fon kaynak ve bazi iyilestirmeler sunuyor biri olarak görülebilir tek escaper programi bütçesidir. Sirketlerin çogu yüklenen ekipmanin performansi garanti performans sözlesmeleri tercih. Tipik olarak, bu projeden tasarruf ödenen ediliyor gerekli ekipman veya proje maliyetidir.

Belediye kiralama da Vergi Muafiyeti Kiralama / Satin Alma anlasma ya da kisisel ve tasinmaz mal edinmeleri için kullanilan bir taksit satin alma anlasmasi olarak bilinir. Bu Senetleri ve krediler için en yaygin finansman alternatiftir. Ödemeler genellikle seviyesi ve ek olarak ekipmanin kullanim ömrünü bagli olan, bir vergiden muaf kira / satin alma anlasmasi nedeniyle anlasma dahil olmayan ödenek dili uzun vadeli borç yükümlülügü teskil etmez. Anlasma kiracinin geçerli isletim bütçe dönemi için ödeme yükümlülügünü sinirlar. Gelecekte fon tahsis veya teslim getirilmemesi durumunda, ekipman leasing sirketi döndürülür. Tüm kira üreticinin garantiler bu anlasma sadece altinda Kiraci geçirilir.

Bir belediye kira imzalarken, anlasma ve tüm sergiler düzgün yürütülür emin olun. Ancak, belge yürütürken belirli bir bölüm veya tur sirketlerin kendi yetkisini asan olabilir bir sans var.

Belediye kiralama sözlesmeleri karayolu ekipmanlari, yangin kurtarma, telekomünikasyon sistemleri ve acil ekipmandan hapishane hücreleri için her seyi finanse etmek için kullanilir. Onlar finansman her türü için idealdir, enerji ve su projeleri olmak önemli. Seçmen referandum kolay bir kira için onay süreci genellikle bir bag veren çok daha kolay, daha hizli ve sonuçta daha az pahali oldugu gibi önlenebilir.

Leasing kaliteli kamu hizmetleri saglamak amaciyla gelirlerini eksiklikleri asmak için birçok belediye için bir en uygun ve mali ses seçenektir.