bir emeklilik rant hesap makinesi nedir

Sadece bir rant hesap makinesi bir rant satin almak için isteyenler için rehberlik saglar koyun. Rant hesap makinesi içine birkaç kisisel bilgilerinizi girerek, rant saglayicilari bir seçim rant tirnak olusturabilir. Bazi ayrintilari eklemek giris gerekir, yas, cinsiyet, fon büyüklügü, tek ya da ortak-yasam boyu, artmasinin ve herhangi bir saglik bozukluklari. Bu sonuçlari bir kilavuz olarak sadece hareket ve hassas rant alintilar degildir ancak belirtmek gerekir. Bunlar için daha sonra resmi bir, kapsamli bir rant alinti gidebilirsiniz bir rant kurulusu veya finansal danisman konusmak gerekir.

Asagida incelemek nasil bir rant hesap makinesi sunulan oranlari asagidaki bilgileri etkileri …

yas

Kaç yasindasin bir rant alacaksiniz ne kadar para etkileyecek. Bazi insanlar bir rant satin erteleme tercih olarak tüm maaslar emeklilik baslangicinda satin alinmaktadir. Örnek olarak bir kadin alarak, o 60 sunulmaktadir rant oranlari sigortaci zaman daha kisa bir süre için disari ödemek zorunda muhtemeldir olarak 70 sunulan oranlari farkli olacaktir.

cinsiyet

Ortalama kadin aslinda, erkeklerden daha uzun yasiyor. Bu nedenle kadinlar bir sonucu olarak erkeklere göre daha düsük rant oranlari sunulmaktadir. Bu hesap makinesi görüntülenen sonuçlar yansitilir.

fon büyüklügü

Büyük emeklilik fonu, size yillik emeklilik geliri en fazla alabilirsiniz. Sizin ilk toptan ödeme (en fazla% 25) da emeklilik pot daha büyük daha büyük olacaktir.

ortak yasam / tek

Uzakta geçerken size rant ödemeler, bazi veya tüm aktarmak istiyorsaniz o zaman bir ortak yasam boyu seçin. Ancak bunlar genellikle düsük yillik ödeme anlamina gelecektir.

artmasinin

Ayrica bir dizi yüzdesi dayali artmasinin insa veya alternatif olarak (Perakende Fiyat Endeksi) RPI için emeklilik baglayabilirsiniz.

saglik

Herhangi bir saglik engellere veya yasam süresi üzerinde etkisi olacak yasam tarzi seçimleri varsa hesap makinesi gelismis rant fiyatlar sunabilir. Genellikle düzenli olarak agir ya da içki alkol sigara birisi yüksek oranda sunulacak.