Bir ev satin almadan önce kredi iyilestirilmesi

Kendinizi kendi ev sahibi olmak baska bir sey isteyen bulabilirsiniz ama yine de kötü bir kredi puani ile bunu yaparken yasak olabilir. Kendi seçeneklerine Kiralama düzenli bankalar göre daha bu konuda daha fazla esneklik sunabilir, ancak genellikle anlasma imzalamak kez puan gelistirmeye yönelik ciddi çaba beklenir.

Eger tarafinda iyi kredi oldugunda Her iki durumda da, bu finansman elde etmek için her zaman iyidir.

Yapmaniz gereken ilk sey iyi iliskiler içine hesaplari getirmek. Taksit ödemeleri olan herhangi bir nedenle, bu herhangi bir geçmis alacaklar ödeme ve cari ayin ödemesini yapmak ve daha sonra güncel kalmak demektir. Aksi takdirde kredi yetistirme süreci baslayacak, eksik ve geç ödemeler aninda kredi yok edecektir. Taksit hesaplari olmayan herhangi bir ödenmemis borçlari ödedi veya tamami amorti için yapilmis bir ödeme planina sahip olmalidir. Tüm kötü noktalar üzerinde yamali sonra, kalan tek sey mantikli seviyelere borçlanma sinirlamaktir.

Uzun süre kiralamak zorunda kalmadan kredi gelistirmek ve bunu yapmak için biraz çok kolay yollari vardir. Kendi düzenlemeleri için Kiralama bunu yapmak için harika bir yoldur. Bremerton ve Port Orchard alanlarda kendi kira için pek çok evleri vardir.

Kendi için bir kira ile, sonuçta satin alma dogru gitmek her bir ödemenin bir kismini satin almak ve olacagi evine tasiyabilirsiniz. Genellikle ‘seçenegi göz’ olarak adlandirilan para küçük bir miktar, bastirmak için gerekli olacaktir. Bu ödeme de satin uygulanacaktir. En önemli kismi kendi, ve kira ödeme ve bunun için göstermek için hiçbir sey olan döngüsünün disina alirsiniz gibi ev tedavi olabilir.

Eger kalici finansman almak için yeterli kredi gelistirdik zaman, emlak piyasasi da kadar gitmis olabilir, ve satin alma fiyati, kira basinda kurulmustur beri satin aldiginizda anlik esitlik olabilir bir sans var .