bir hisse senedi sikisip zaman ne yapmak

Piyasa bozuldugunda zaman, genellikle bir sey “tuzak” olan insanlardan e-posta almak. Bu oldukça normaldir ve bir noktada hemen her tüccar oldu. Soru “bu konuda ne yapacagiz?” Olur Cevaplar vardir, bu yüzden en bir göz atalim.

Dünyadaki her bir size vaaz gibi, hizli bir sekilde “sizin kayip kesmek” zorunda, ve çogunlukla biz katiliyorum. Bir ticaret girmek ve size kaymasini baslarsa, bu kaybi önce geri atlamak için gerçekten iyidir kötü bir sey yetisir. Ama pazar büyük nokta dalgalanmalari ve 7 puan dün artmistir stok yapiyor ne zaman ne simdi 10 asagi? Satmak ve vurma aliyor musunuz?

Geri gelecek? Bu gerçekten zor sorular millet vardir. Bildigimiz en iyi tüccarlar bazilari ile basa çikmak için zor son dalgalanma buluyor, ve “profesyoneller” dir. Yani, herkesin gafil yakalanmayin hatirliyorum. Önce genel piyasa sesi bakmak zorunda. Piyasa “erime modu” ise bu hisse senedi biraz daha ve daha fazla aci yolda asagi gidiyor olmasi muhtemeldir. Daha düsük bir fiyata geri satin alabilirsiniz, çünkü bu durumda satmakla, en iyi seçenek gibi görünüyor. Bu oyun “bir sonraki asagi yukari bir gün” onlardan biri yapiyor Ancak, bu sizin için geri gelecek iyi bir sans var mi? Sag. Bunun için ilk önce bize ne olursa olsun herkes söyledi diyelim, orada asili ve size yardimci olmak için daha iyi bir pazar sesi için umut mantikli zamanlar vardir.

Eger 10 aldim ve simdi 7 olanlar hisse senetleri ne olacak? Evet, burada da alirsiniz “tavsiye” karisik. Tüm “uzmanlari” “O sizi kurtarmak zorunda% 30 oldugunu” söyleyecektir. Biz bu abone önce Ama sormak soru var. Bu özledim kazanç gibi yanlis bir sey yaptim veya büyüme hakkinda uyarmak için stok düsüs mi? Genel piyasa tuvalet oldugu için Ya da düsecek mi? Bu 10 oldu deli gibi çalistirmak sonra ilk etapta orada, ya da uzunca bir süre için 10 seviyesinde oldugunu ve sadece asagi çekti var gerekirdi hiç? Bak, bu seyler ne karar vermenize yardimci olacaktir.

Biz böyle bakmak. Stok sadece bazi saçma çalistirmak kadar yoktu ve sadece genel piyasa ile asagi erimis ise, bilgelik piyasada geri döndügünde muhtemelen onunla geri gelecek diyor. Yani karar vermek zorunda bu noktada, “Ben bu beklemek, veya satmak, ve baska bir sey içine kalan para tasimak istersiniz?” Hisse senedi saglam, ve orada bu konuda herhangi bir “kötü haber” degildi ve sadece bir zillion puan kadar çalismaz ise, onu asmak olabilir ve pazar iyilesene kadar kapali aramalari satmak ve geri bile var . Ama biz büyük bir ivme kaçak aldim ve bunu aldim zaten asiri yayilmis olsaydi, sans oldugunu yere geri gelmeden önce bile, bir yil aylar almak ya da olabilir vardir. Yani ya bir yatirimci olmak ve bekle, bekle ve ise kapali aramalari buna karsi, veya daha yüksek hareket bir sonraki trende vurma ve hop almak zorunda.

Eger genel piyasa daha yüksek ve hisse senedi bir “saman alevi” degildi hareket edecegini düsünüyorsaniz, çikmak ve belki de üzerinde bir kar yapmak için beklemek olabilir. Onunla baslamak önemsiz olsaydi, biz içine satmak için herhangi bir pazar gücü kullanmak ve en az bir kaybi daha az alacakti. Aslinda Eger piyasa tekrar isinir ve size yardimci oluyor kadar arkaniza yaslanin ve “hiçbir sey” gerekir bazen.