Bir is olarak ticaret degerlendirmek için 5 kilavuz

Ticaret diger sanayi gibi bir is gibi fazla. Bir is olarak ne tedavi daha az duygu ile ticaret için izin, size ticaret gelistirmemize yardimci olacaktir. Sürekli Herhangi bir is için hedefler yaratacak gibi, dogru çalismasi için ticaret hedefler belirlemek. Burada ticaret ulasmayi saglayan bir is olarak ticaret gelistirmek için birkaç ipucu.

1. Sizin Ticaret Plani Is Plani – Sizin tam bir ticaret plani çok bir is plani gibidir. Ticaret plani planlayicisi dahil kar ve özel stratejiler olusturmak için nasil somut bir ifadesi olmalidir. Çok kendi is gibi, size ticaret hedeflerine ulasmak için bir plan olmalidir. Salincak veya gün ticaret hedefler belirleyerek tutarli kar üreten ve kalmak için çok önemlidir “is.”

2. Kar Zarar Levhalar – Defter tutma teknik analiz ve e-mini vadeli ikinci gelebilir, ama gün ve salincak kendisi ticaret kadar önemlidir. Bir gelir tablosuna her ay hazirlamak ve para ve kayip para yaptik nerede izlemek gerekir. Eger 10 am para kaybetme kendinizi bulma iseniz – islem gününde 2 saatlerinde döneme, bu sürede dükkani kapatarak düsünebilirsiniz.

3. Bir Rutin var – her gün ofise gittigini varsa, esofman alti ve bir t-shirt gitmek degildir. Eger yapmak istediginiz sekilde soyunma edilmelidir. Erken kalkarken ve sizin gibi hazirlaniyor baska bir meslek için tutarli kazanç oyunda zihninizi tutmak ve getirecektir olacaktir. Kendinizi bir is ile ilgili olarak ayni tedavi etmek gerekir. Her gün için bir ticaret hedef belirleyin ve karli ticaret stratejileri ile ulasmak için çalisiyoruz.

4. Büyümek için Karlari kullanin – Isletmeler daha fazla para genisletmek ve yapmak için daha fazla sermaye ihtiyaci ve böylece portföy yapar. Gelismis ticaret teknikleri, araçlari ve stratejileri fazladan birkaç dolar harcama yapmak daha iyi bir tüccar olmak yardimci olacaktir. Ticaret portföyü isinizin banka hesabina karsi oldugu gibi degerini karsi her harcama isaretleyin. Her yatirim Kendinizi bir yatirim oldugunu ve sadece baska bir is gider gibi, ayni zamanda vergiden indirilebilir.

5. Bir Ürün Alis ve Satis konum – hisse senedi hisse senetleri sadece giyim veya havuç bir pound bir makale gibi ürünlerdir. Ticaret satin alma ve, kar için bir stok satis çok bir is sahibi gibi satin aliyor ve kar için bir ürün satiyor. Bir ürün gibi her bir hisse senedi düsünün, siz ekstra holdinglerin kurtulmak için ya da kayip kesmek için “satis” olmasi olabilir, ama bir is çalisan tüm bir parçasidir.

is gibi ticaret hayatinizi düzenlemek pazar basari olasiligini artirir. Eger, isinizi yönetmek is yatirim ve profesyonel kendinizi tedavi için zaman ayirin, bu tutarli kar yapmak için araçlardir.