bir seçenekleri ticaret stratejisini açikladi

Bir seçenekleri ticaret stratejisi gerçekten tahmin sadece gelismis bir yaklasim mi? Bazi finansal profesyoneller gibi olumsuz bir ticaret seçenekleri bakmak, ama aslinda hiç böyle riskli bir girisim degildir. Bu seçenekleri ticaret için herhangi bir strateji sadece arastirma ve analiz ciddi bir süre sonra gelistirilmis olmasindan kaynaklanmaktadir.

Birinin zaten yerde bir seçenekleri ticaret stratejisi olmadigi sürece bir “put” veya “çagri” istegi sorunu olmadigini bilemeyiz düsünün. Örnegin, isletmelerin genis bir yelpazesi ile kimse onlari kaybini önlemek için yeterli zaman tanimak için kendi stratejisini kullanir. Onlar bir satis opsiyonu satin alma ve bir dizi satis fiyati kendileri saglayarak yatirim her korumak isterim hangi fiyatlari herhangi bir varlik düsmeye devam etmesi gerektigini bilecek olmasidir. Bir yatirimci mülklerinin her analiz ve onlar için eylem uygun ders tespit sonra faaliyet bu tür mümkündür.

Tabii ki, seçenekleri ticaret stratejisi çok iyi fiyatlarla satin almak için firsat bakmak için gidiyor. Alim opsiyonu stratejisi genellikle artan aktivite ve fiyatlari dönemleri olan boga piyasalari, sirasinda ise alinir biridir. Bu onlari böyle bir hisse senedi veya emtia gibi bir yatirim araci için bir sözlesme sabit satin alma fiyati vererek kaldiraç riski yatirimci izin, ancak yatirimci aslinda onlarin haklarini gerektirmez. Bunun yerine, birçok yatirimci sadece ticaret ya da son kullanim tarihi geldiginde zamanda önemli bir kâr için kendi sözlesme satmaya karar.

Burada da herhangi bir adim en iyi seçenek yapilir saglamak için alinmasi önce bir ses strateji yerde olmasi gerektigini görüyoruz. Ayrica herhangi bir strateji detayli arastirma ve analize dayali olacak gerçeginin iyi bir örnegidir. Birçok yatirimci bir kaybi biraz da ve rehberlik ihtiyaci oldugunu kabul yerdir.

Bu bir komisyoncu veya mali profesyonel dönüp gerektigini anlamina mi geliyor? Pek degil, pek çok kurs, seminer, ve hizli bir sekilde nasil, kisa ve uzun vadeli hedefleri için en iyi stratejileri belirlemek için modern yatirimci ögretmek siniflari ve nasil portföy istikrar için büyük bir araç olarak seçenekleri ticaret kullanmak için vardir. Biraz çevresinde alisveris ve gerçekten bireysel ihtiyaçlari ve finansal hedefleri en iyi sekilde çalisir olanlar bulmak için teklifleri inceleyerek en iyisidir.