Bir sonraki tatil için kendi kendine catering daire kiralamak.

Birçok kisi için, onlarin yilin vurgulamak yurtdisinda bir tatil. Bu hiç geç altmislarin yana egilim olmustur. Ancak daha fazla insan yerine otel kendi kendine catering daire seçerek konaklama seçtikleri degisiyor.

Ben fikir hiç düsünmemistim ama sonra bir arkadasim bir tatil geri geldi ve ne kadar yapar bir fark bana anlatti. O çok daha rahat ve daha iyi bir zaman vardi. Ben her zaman oglum ve çocuklari ile benim tatil için otel kullanmisti ve stresli oldu. Ben birinden kurtarmak için baska bir tatil gerekli gibi hep hissettim.

Onun birçok nedenden dolayi söylediklerini ilgilendi. Biz büyük bir aile gibi otel konaklama her zaman bütçe disina para bir sürü aldi. Birlikte bir odada kalmak asla ve biz oda yemek ve içmek için izin asla. Eger 3 yas ile 15 arasinda alti çocuk varsa, bir sorun olmaya baslar. Çocuklar her zaman da çok gürültü yapti, bu ben birini sikayet etmek için bekleyen çok endiseli duygu tam iki hafta geçirdim anlamina geliyordu.

Arkadasim kiralik daireler çok pratik ve lüks oldugunu söyledi. Bu sadece kendi mal olmasi gibi ama yabanci bir ülkede oldu. Ben kendim için bu görmek için gerekli ve hemen bu mutfakli daireler kiralik olan siteleri aramak için Google açti. Bu daire bir çok yurt disinda emlak satin aldi ve sadece isletme maliyetleri karsilamak için kiraya var eski pats tarafindan özel kira oldugunu çikiyor.

Ben lüks banyolar, tüm modern eksilerini ve yatak odasi çok daire bulundu, bu yüzden artik birbirlerine üstüne uyumak zorunda kaldi. Fiyati da çok ucuz ve her gece restoranlar için disari çikmak yoktu bu yüzden her dairede mutfak ile geldi biz tasarruf olacaktir.

Ben Ibiza tatil için aile istedigini biliyordu, bu yüzden hevesle kiralik daireler donanimli yüzlerce bakarak bir saat oturdu. Sonunda bir karar ve orada ve o rezervasyon yapmak mümkün oldu. Ben çocuklar sonra temizlik benim tatil geçirmek istemiyordu çünkü temiz bir her gün daire girer ve bu da ödenen için istihdam istege bagli seçimi de vardi.

Yani bizim son tatil için, biz Ibiza dört odali bir daire kiraladi ve en iyi tatil oldu, biz hiç oldu. Bir otelde, her zaman biz kahvalti özledim vermedi emin olmak için çalar saat ayarlamak zorunda. Ne zaman biz istedik bizim daire biz, uyandim ve daha sonra muhtesem bir deniz manzarasi vardi balkonda kahvalti vardi.

Yurtdisinda bir sonraki tatil düsünüyoruz zaman. Sana kiralamak mevcuttur self catering daire binlerce bir göz atin öneririz. Bu dünyadaki her ülke için onlari bulacaksiniz, bu nedenle hedef ne olursa olsun degil. Zaten Ibiza bizim sonraki tatil için bir daire rezervasyonu. Ben hiç bir otelde göre daha daha rahat ve kaygisiz duygu için sabirsizlaniyorum.