buy-to-let yatirimlarla durgunluk arkani dön

De kredi krizi kapanis ve yüksek borçlanma faiz orani ortami ile, tüm Ingiltere genelinde birçok evleri geri alma karsi karsiya oldugunu hiç sasirtici degil. Birçok ev sahipleri artik böylece banka ve finans kuruluslar tarafindan repossessed olma özellikleri ile sonuçlanan, onlarin aylik mortgage ödemeleri ile tutabilirsiniz. Nitekim olarak, Adalet Bakanligi verileri Ingilizler bakan geri alma sayisi 1992 yilindan bu yana en yüksek düzeyde oldugunu ortaya koymaktadir. Gerçekten pek çok ev sahipleri bu ikilemle karsi karsiya oldugu talihsiz olsa da, pazarlik-avcilik emlak yatirimcilari etrafinda bu korkunç ekonomik görünüm açabilirsiniz. Gerçekten de, bir durgunluk ekonomide para kazanmak için birçok yolu vardir. Orada en popüler emlak yatirim teknikleri biri izin satin almak.

Geri alma hale getirilmis evlerin sayisindaki artis sadece çok istenen özellikleri simdi son derece indirimli fiyat ile satisa ediliyor anlamina gelir. Ayrica, nedeniyle geri alma için yerinden olan birçok eski ev sahipleri ile, kiralik bir yer arayan insanlarin daha fazla sayida var. Bu durum gerçekten de kolayca bu senaryonun kazançli bir yatirim yapabilirsiniz mülkiyet yatirimci, izin almak için çok iyi bir haber.

Bu ekonomik kriz ile, artik gerçekten bir pazarlik emlak yatirim satin almak için en iyi zamandir. Aslinda, birçok repossessed özellikleri piyasa degerinin% 30 indirimlerle satilmaktadir. Eger mülkiyet merdiven veya portföyünü genisletmek isteyen bir yatirimci yukari tirmanmaya baslamak için uygun bir yol arayan bir ilk kez mülkiyet yatirimci iseniz, o zaman bir geri alma sadece yatirim izin bir satin olarak kullanmak için en iyi mal satin alma olabilir . Birçok akilli pazarlik-avcilik ev sahipleri sessizce repossessed özelliklerini yakalamaya ve iyi piyasa degerinin altinda makul ve uygun fiyata güvence altina almak için repossessions artan sayida yararlanilmaktadir.

Ayrica yatirim izin bir satin dönüsmesi bir repossessed mülk satin içine ariyorsaniz, o zaman en iyi bahis bir açik artirmada satisinda olabilir. Repossessions çogu, hizli yatirimlarini telafi böylece hizli bir satis ariyor bankalar tarafindan satilmaktadir. Repossessed özelligi ile ugrasirken Her zaman oldugu gibi, hiz ve zamanlama çok önemlidir. Bu evlerin çogu hizli bir sekilde satmak, mümkün olan en kisa zamanda rasyonel kararlar zorunda. Kredi hemen nakde varliklarini dönüstürmek istediginiz Bununla birlikte, olumlu tarafi, onlar daha düsük bir fiyata bu özellikleri satmak için çok istekli. Repossessed özellikleri emlak yatirimcilari için çok kazançli bir yatirim haline yerdir, en özellikle ev sahibi izin almak. Ev sahipleri iki sekilde gelir elde – aylik kira ödemelerinden ve özelligi satin alimindan. Düsük bir fiyat için bir mülk satin alma ve baskasina disari icar olarak, kira gelirlerinden ve mülkiyet deger artis kazanci her iki kar elde.