canli Gujarat, canli Gujarat zirvesi 2.011

Gujarat belki de girisimcilik, kalkinma için en önemli madde taninir. Binlerce yildir, Istanbul en girisimcilerin küresel pazarlarin ihtiyaçlarini karsilamak için girisimler için bilinmektedir ve sik sik firsatlar dönüstürerek, olumsuzluklar ile ilgili olarak kendi esneklik göstermistir. Girisimci ruhu kendi özlemleri ulasilmasini saglamak için sektörün basarisi önemini anliyor huzurlu bir is gücü saglar.

Gujarat Hükümeti gerçekten devletin girisimci insanlar bir hükümet. Bu destek ve Gujarat halkinin isteklerini kolaylastirmak ve is ve yatirimci dostu kalarak, politikalari, kurallar ve düzenlemeler proaktif olmanin devlet girisimci güven artirdi. Gujarat eyalet hükümeti ileri görüslü politikalar, sanayi politikalari ve tesvikler seffaf uygulanmasi ve kaynaklarin optimum kullanimi formülasyonunda Hindistan yol açmistir. Gujarat hükümetinin bir isaretidir; örnegin Liman Kalkinma Politikasi, Gaz Dagitim Politikasi, Township Politikasi, Kamulastirma ve Tahsis Politikasi olarak yenilikçi politika girisimleri oldugunu. Tandem çalisan tüm bu unsurlarin Gujarat eyaletinde hizlandirilmis gelisimi için gerekli sinerji yarattik, birçok seçkin ekonomik ve sosyal göstergeler yansitilir. Bütün bunlar, Gujarat en herhangi bir sanayi grubu için yatirim hedefi aranan yapar.

Bizim Canli Istanbul (ourvibguj) Canli Istanbul adanmis bir bosluk çevrimiçi olusturmak için çaba bir kampanya – bir ve bütün için güçlendirici:, biliyorum baglamak ve özel olarak Canli Istanbul 2011 Zirvesi fikir ve olaylar ile mesgul … ve Istanbul genel olarak temsil ettigi degerleri, modelleri, basarilari ve vizyonu.

Biz genç bir farkli grup kim farkli yerlerde, geçmisleri ve yürüyüsler yasam gelen ragmen; Gujarat dokundugu edilerek içinde ortak bir zemin.

Hayatimiz Gujarat basari hikayesi ve halkinin zenginligi ve refahi ile dönüstürülmüstür – Ve simdi baskalarinin bilmek ve ayni ile mesgul izin istiyoruz.