Çocuklarin tasarruf yardimci olacak ipuçlari

Çocuklarin bir dolar degerini sonraki yasaminda kendi basarisi açisindan büyük önem tasir emin yapma. Çocuklarin tasarruf yardimci olmak için zaman alarak, gelecekteki büyük bir bölümünü saglanmasi olacaktir. Para ve akillica kullanmak için yollar geldiginde Bildiginiz daha çocuk genç iken attigin adimlari daha önemlidir.

Çocuklar onlari yo kendi kumbara yapmak yardimci olarak tasarruf hakkinda bilgi yardimci olur. Eger evde çogu sey yollarini ve disinda bir dizi yapabilirsiniz. Böyle yaparak, bunlari buraya nasil biraz para göstermek mümkün ve hizli bir sekilde orada ekler olacaktir. Banka dolu kez, alisveris kendi tasarrufu ile onlari almak.

Eger banka ziyaret ettiginizde, onlari gidiyorsun nedenleri göstermek için küçük bir yaninizda emin olun. Onlari gerçek sey, tasarruf kavrami tümüyle anlamaya baslar nasil bir fark yapacak görmek için izin. Gerçekten de, bu ileri yaslarda geri almak için beyinleri üzerinde büyük bir etki yapmak için yardimci olur ayni zamanda.

Senin küçük bir banka için bu gezileri sirasinda bir tasarruf hesabi açmak yardimci. O siz de görüldügü gibi hissedilmeye yapilan islemler izin verdigi için dikkate yatirmak planliyoruz nakit halledeyim. Bu para yatirilir ediliyor nedenlerini açiklayan en iyi ve bazi de iyidir çekmek için daha sonra tekrar gidiyor. Bu para daha sonra kullanmak üzere hala gidiyor bir çocuk gösterir.

Parasal hedefler belirleyerek bir çocuk kendi pennies ve dolar tasarruf noktasina görmenizi saglar. Bir örnek oyuncak magazasinda bu kadar kötü istediginiz parlak yeni bir oyuncak olacaktir. Onlar için para biriktirmek ihtiyacimiz olacak oyuncak görmek için oyuncak saklamak için bir gezi atin. Para kaydedildikten sonra, bir yolculuk bu hayatta bir ders olacaktir satin almak.

Mümkün oldugunda, çocugunuzun alisverislerin ödemesini saglar. Nakit üzerinde onlari el edelim ve ondan degisim alirsiniz. Ayrica miktarda ekleme ve çikarma sirasinda bu üzerinde yapiyor ve onlari yere birkaç sekilde paranin degeri gösterecektir. Bu ayni zamanda çocugunuzun baska bir sekilde kazanilmis olabilir bagimsizlik duygusu vermek için yardimci olur.