daytrading sirlari

Fiyatlari yukari gidip asagi olarak, gün tüccar onun hisse senedi satmak ya da üzerinde tutmak için zamani beklemek için zaman olarak uyanik olmalidir. En büyük fiyat araligi vardir Pazar günü-ticaret için en iyi aday olmalidir. Verilere erisilebilirlik ticaret cephanelik essiz ve önemli bir araçtir.

Genellikle gün ticaret en iyi basari kayiplari minimizng elde edilir. Geçmiste, gün ticaret için araçlari profesyonellere sadece mevcut idi. Döviz Ticaret basari iyi bir anlayis Döviz Ticaret Temelleri gerektirir.

Gün tüccar gün ticaret kisaltilmis zaman ufku kâr hedefleri ayarlamaniz gerekir. Borsa basari için çok basit bir formül tek bir ticaret üzerinde toplam hesap degerinin% 3’ünden az risk oldugunu. Gün-ticaret nadiren size tüm yasam için bekledim büyük ticaret verecektir.

Bir acemi gün tüccar normal baslamak için en az $ 20.000 gün ticaret baskenti olmalidir, bu nedenle bu hafifçe üstlenecek bir is degildir. Tüm ticari faaliyetleri oldugu gibi, daytrading büyük bir risk tasir. Bir Spreadbetting hesabi yerine standart bir komisyoncu ile ticaret karar verirseniz 750 $ gibi küçük bir ile Gün Ticaret baslayabilirsiniz.

Piyasa temelleri bir anlayis olmadan gün ticaret girisimi kisiler genellikle para kaybetme sonunda. Durdurma tipi bir gün-ticaret sistemi kullanmak için en iyi oldugu herhangi bir siyah ya da beyaz bir cevabi yoktur. Bir servet gün ticaret size% 30 kazananlari kar onlari daha agir basar, böylece% 70 kaybedenler üzerinde kayip kesmek sürece, zaman% 30 dogru sadece olmanin yapabilirsiniz unutmayin. Hiçbir sistem her zaman kazanir. Size gün ticaret sistemi seçtiginizde Yani akilda bu ayi.