deger hisse senetleri ile döner bilesik yatirim fikirleri 20 Haziran

Bu yatirim diger stilleri üzerinde bazi istikrar çagristiriyor olarak deger yatirim tarzi uçucu pazarlarda popüler bir tarzidir. Deger hisse senetleri genellikle su anda gerçek degerine indirimli olarak ticaret sirketleri olarak tanimlanmistir.

Standart bir tanim olarak, degeri hisse senedi nispeten düsük fiyat-kazanç (F / K) orani ve fiyat-kitap (P / B) oranlari var. Degil her degeri hisse senedi temettü ödeyecek ragmen Genellikle,, diger yatirim stilleri daha yüksek temettü verimi var.

Daha fazla bilgi için buraya tiklayin!
Zack Deger Trader ayni zamanda yüksek bir Zack Rank üstün zamaninda sayesinde olmalidir gözardi stoklari tanimlar. Zack Rank arkasinda öncül kazanç revizyonlari hisse senedi fiyatlari etkileyen en güçlü güç oldugunu tahmin olmasidir.

Zack Rank kazanç ile ilgili dört faktör için “Güçlü Al” arasinda degisen, bes gruba stoklari siniflandirmak için tahmin kullanan bir özel sayisal model “Güçlü Sat.” Zack sürekli derler ve 150 araci kurumlar yaklasik 3000 analistleri tarafindan yayinlanan arastirma raporlari analiz eder.

Örnek olarak, burada Deger Trader portföyünde yapilan son esnaf bazilari sunlardir:

Bu 12.3 bir endüstri ortalamasi ile kiyaslandiginda sadece 7.30 bir ileri F / K vardi ConocoPhillips (COP), büyük entegre petrol sirketi, Sub 13 Deger Trader eklendi. Ham ve dogal gaz fiyatlari yükseldi olarak stok 17.91% bir kazanç Haziran 4’e kadar portföyünde yapildi.

Bu eklendiginde endüstriyel sizdirmazlik ürünleri, kompresör sistemleri, dizel ve çift yakitli motorlar ve diger mühendislik ürünleri üretmektedir Enpro Industries (NPO), bir ileri P / 6.97 E, 12.5 sektör ortalamasinin iyi altinda, vardi Nis 2 degeri Trader. Onun fiyat-kitap zaman 1.42 oldu. NPO 19.33% bir kazanç ile 3 Haziran’da portföyünden satildi.

Bu Sub 28 Deger Trader eklendiginde Superior Essex (SPSX), tel ve kablo ürünleri üreticisi, baska büyük gözardi hisse senedi oldu. Bir P / sadece 8.55 E ve P / B 1.32 vardi. Üstün Essex, Mayis 15 portföyünden satildi zaman 37.78% bir kazanç gömülmüstü.

Birim Corporation (UNT), bir petrol ve dogal kasif, Mar 20 portföyüne eklendi. Sicak enerji sektöründe olmasina ragmen, bu eklendi zaman 10.93 sektöründe ortalama iyi altinda bir ileri P / sadece 8,35 E, vardi. Onun fiyat-kitap 2.34 ile karsilastirildiginda 1.77 de, sektör ortalamasinin altinda bir miktar da oldu. Birim 18.73% bir kazanç ile 1 Mayis tarihinde portföyünden satildi.

Biz pazar uzun süre bu sirketler ardi degildir ve bu nedenle önümüzdeki birkaç ay içinde üstün fiyat takdir olacagina inaniyor. Deger Trader üç ay ya da yedi hisse senetlerine uzun tutma süresi ve portföy büyüklügü alarak oynakligi azaltmak istiyor.

Deger Trader 10% her üç ayda bir ortalama getiri hedeflemektedir. Bilesik, bu% 46.4 bir geri dönüstür.

Yukarida verilen örnekler olaganüstü kazançlari iken degil, tüm esnaf karli olacaktir. Ancak, mali basariya giden yolda, bir yil boyunca, yil sonunda önemli performans kadar eklemek gerekir, kisa vadeli esnaf küçük kazançlar bir dizi döselidir.