depolama tesisleri seçerken seyleri dikkate almak

Birikme nesneler genellikle egilimi, kisisel esyalarini veya depolama gerektirebilir hepsi kirtasiye, stok ve kagit belgeleri, dahil bir is malzemeleri olmak. Nesneler muhtemelen en azindan hangi kisisel organizatörler onaylayacaktir olarak, malzeme yiginlari ortasinda bir yasam ve is yasamak kolay olmadigidir, depolama tercih edebilir açiklamaya çok sayida nedeni vardir. Kiralik depolama alani tesisleri yardimci olacaktir yerdir. Bunlari istiyorum ama bu arada ayak altinda degilse onlar erisilebilir olacak sekilde depolama tesisleri güvenli bilgisayar disina temel ve degerli ögeleri saklamak için size yardimci olacaktir. Kiralik depolama tesisleri seyler kasali olan depo olabilir ve tek basina ve bagimsiz olarak erismek mümkün olmayacaktir, ya da erisimi olacak daha küçük müstakil alanlar. Ikincisi “kendini saklama” olarak adlandirilan ve özellikle burada ile mesgul olacak depolama tesis tür oldugunu.

Eger kendi depolama tesisleri seçtiginizde dikkate almak isteyeceksiniz seyler vardir. Ihtiyaciniz ne kadar depolama, erisilebilirlik, güvenlik ve kira süreleri daha belirgin bazi faktörler sunlardir:

Gerekli depolama alani derecesi

Depolama tesisleri sunan isletmeler aralarindan seçim yapabileceginiz farkli büyüklükteki magaza oda bir seçim var ama muhtemelen seçim yapmak için önce aradiginiz saklamak için alan miktarini bilmeli gerekir. Kutulu ürün genellikle kutusuz ürün daha az yer kaplar ancak için gidiyoruz eger yakin gelecekte onlara erismek gerekir, o zaman ben size raflarda bunlari yer öneririz. Size isterseniz eger raf yüklemek için izin olup olmadigini ögrenmek için unutmayin. Ayrica size gerekirse içine büyümeye daha büyük bir alani kiralamak böylece genisletmek için oda ihtiyacimiz olacak olmadigini belirlemek gerekir.

erisilebilirlik

Bu size kiralanan depo odasi erismek için bir anahtar kisisel dizi almak gerektigini söylemeye gerek yok. Eger gerektiginde almak ve disari edebilmek için esneklik saglamak için yirmi dört saat erisim saglayan bir depolama tesisi ortaya çikarmak isteyebilirsiniz. Eger bes dakika kapanis saatinden sonra tesis ulasti çünkü sabah depolama alani erismek için beklemek zorunda daha kötü bir sey yoktur. Buna ek olarak, depo odasi girisine kadar getirilmesi için bir araç için yeterli alan olmasi, ve kapi kolay erisim için genis toplamasi çesitli olmasi gerektigini olmalidir.

güvenlik

Depolama tesisleri iyi bir güvenlik olmasi gerekir, böylece daha iyi esyalarinizi korumak için kapali devre TV ve devriye korumalari ile bir tesis seçin. Bu özellik Yöneticisi tutumu hakkinda koruma ama ne için korumalari ve kameralar için tüm çok iyi bir? Eger sorusturma yapiyoruz bu kisinin kaba ve profesyonelce tutum gösteriyorsa, o sansi olan, onlar esyalarini bakan herhangi bir daha düsünceli olmayacaktir.

Dönemleri Kiralama

Kullandiginiz düsünüyorsun depolama tesisi kisa ve uzun vadeli kiralama sunmalidir. Bu yerde uzun bir kira yapmak isteyecektir böylece uzun vadede kiralama eger yenilenmesi tutmak gerekir için can sikici bir durum. Sadece birkaç ay için depolama tesisleri ihtiyaci olacak eger Öte yandan, o zaman artik ihtiyaciniz oldugunda bos alan için ödemek istemiyorum.