döviz ticareti stoklari yiginlari içine para verme

Bu okurken Çogumuz çogunlukla “bizim ceplerinde nakit” nin tahmini tanir. Biz ABD dolari her geçen gün degerini degistirir ve diger ülkelerde ekonomik kuruluslar ABD dolari daha comperaison daha yüksek bir degere sahip olabilecegini biliyorum. Bazi insanlar ya da borsa ve para vadeli temel bilgiye sahip oldugunu kabul var. Döviz ticareti genislemis yatirim portföyünün uygun bir bölüm olabilir, yine de size para ve farkli hisse senedi islemleri ile ilgili arasinda farkliliklari oldugunu farkina varmalidir.

Döviz ticareti hisse senetleri, vadeli ya da seçenekleri bu kadar benzer modunda yürütülmez. Orada para basa çikmak için bir senkronize düzenlenmis ticaret degil, ne de bir idare, düzenleyen birim, bu yüzden degisim düzenlenmemis olmasidir. Bu bir döviz ticareti anlasmazlik vesilesiyle arbitraj ortadan kaldirmaktadir ve ticaret çogunlugu uluslararasi ve yerel kredi anlasmalari bagli oldugunu. Tüm islem güven ve baska bir dagiticinin umut verici kelime ile yerine getirilir.

Para bayi islemlerini yürütmek için birbirine güven gerekir çünkü bu inanç ve kelime-için-kelime ugrasan gerçekten bazi açilardan çok iyi planlanmis borsa çok daha makul ve tarafsiz olabilir. Onlar esnaf için birbirlerine güven ama ayni zamanda birbirlerine karsi rekabet degil, ayni zamanda her gün birbirlerine yardimci olur. Para firsatlari ve hisse senedi esnaf arasinda büyük bir fark bit ve haber ve ticari islemler sirasinda tartismalara toplanan bilgi parçalarini bir kar açmak için kapasitesidir. Açik Borsa olarak, böyle bir sey “, içeriden bilgi ticareti” olarak kabul edilir ve digerleri hakkinda bilmek izin ciddi, suçlanabilir suç olarak kabul edilir. Döviz ticareti, en son haber veya söylentilerin kar elde sizi durdurma böyle bir kanun yoktur. Haber tüm bilinmektedir yapilmadan önce Aslinda, döviz ticareti, herhangi bir pazarda “içeriden bilgi” olarak kabul olacagini bilgi türünü para tüccarlari gün için disari sizdirilmis.

Hisse senedi ve vadeli bir ajan ya da iliskilerinde üzerinde oldukça yüzdesi veya sabit fiyat kazanir profesyonel bir broker ile dagitilir. Döviz ticareti piyasalari böyle bir fiyatlandirma kullanmayin, bu nedenle alici veya satici herhangi bir is yapma önce bu farkinda olmalidir. Bu gerçek gerçeklik, döviz ticareti acemi veya erdi bayi için parlak seçenek olmayabilir çünkü. Bazi kati siralama hisse senetleri bir ilk basarisindan sonra, yavas yavas daha sonra bir komisyoncu ile yakin bir çalisma, ve ile portföy Baslangiç ??bazi piyasa temel becerileri ve bazi temel kredi wisdome ulastiktan sonra daha genis bir saçilma baslar. Eger döviz ticareti için hazir an, tüm bayilere alakali benzer kolay yasalari kabul: pazar, identifyyour sinirlari ve dalmis taniyabilir tehdit ve risklerin farkindayiz.