dr. Tohme Tohme dönüs girisimler ile michael jackson yardimci

Dr Tohme Tohme Pop son yillarinda Krali sirasinda Michael Jackson’in güvenilir bir arkadas ve yöneticisi oldu. Saygin bir uluslararasi isadami, Dr Tohme Ramez Tohme Michael Jackson’in sayisiz mali ve hukuki sorunlarinin çözümünde dogru onun bütün zaman ve enerji odakli 2008 baharinda münzevi pop ikonu ile güçlerini birlestirdi.

Jackson’in mali durumu düzeldi sadece – – ayni zamanda yildizin kusurlu görüntü ve durgun kariyer Michael Jackson’in yöneticisi olarak, Dr Tohme Tohme kazançli firsatlar koydu. 2005 yilinda, bir Kaliforniya jüri tam olarak tüm çocuk sarkintilik suçlamalardan Michael Jackson temizlenmis olsa da, bu onun saglik ve kisisel hayati hakkinda yanlis söylentiler gibi olumsuz basinda, bir baraj onu veba devam etti. Michael Jackson “suçsuz” ilan edildi ve tamamen kötü niyetli söylentiler savusturmustu ve Jackson’in hasarli itibar tamir, temize iken bir meydan okuma poz verdi. Dr Tohme Tohme Jackson manevi destek saglanan ve Michael Jackson’in imaji geri yüklemek için çalisti, onun tekerlekli sandalye ve diger maskeler döken, ve gelecege yönelik planlar üzerinde durulmasi tesvik. Jackson’in çikarlarini kalbinde ile, Tohme arkadasi o karsilastigi montaj sorunlarin üstesinden yardim umuduyla özenle çalisti.

Dr Tohme Tohme rehberlik ve destek ile, Jackson degerli varliklari rehine kaçinilmasi ve yerine onu önledigi Ingiltere’de bir dava yerlesti. Dr Tohme ve Michael Jackson’in en önemli basarilar arasinda aniden Jackson’in sevgili Neverland Ranch üzerinde son rehine islemleri durduruldu bir onbirinci saat gayrimenkul anlasma oldu. Jackson ve çocuklari, Prens, Paris ve Blanket Las Vegas yasayan olmustu ve 2005 yilinda Bahreyn için kalkan yana Neverland de ikamet olmasaydi da, Neverland Ranch kaybi olasi Michael Jackson için büyük bir psikolojik darbe olurdu. Neverland dönmek için asla yemin ve Tohme yardimiyla, “eylem nerede olmak” Los Angeles’a tasinmaya isteyen, Jackson Jackson ve üç çocuk Jackson’in zamansiz geçen kadar ikamet Holmby Hills, en zarif Sizler Carolwood Sürücü konak kiralik.

Ihale blok kapali Neverland Ranch tutmak ve Jackson’in günlük is konularinda nezaret ek olarak, Dr Thome Thome BT konser anlasma müzakereleri IS Jackson’in BU bir rol oynadi. Londra’daki O2 Arena’da Jackson’in dönüs konseri anlasma yani sira, Dr Tohme R Tohme diger girisimleri Jackson ile çalisan bir yil geçirdi, bir Broadway müzikali ve bir animasyon televizyon dizisi için firsatlar yani sira Jackson’in son hit dayali interaktif bir video oyunu da dahil olmak üzere ve dans hareketleri. 2008 yilinda, Michael Jackson ve ünlü Nederlander tiyatro organizasyonu sonunda Broadway’de gerçeklestirilen olurdu bir müzik için bir sözlesme imzaladilar. Jackson tiyatro üretim ve seklindeki Jackson alinti Jackson / Nederlander anlasma basinda çikan tüm yaratici yönlerini dahil olma konusunda hevesli “Nederlander en ve Michael Jackson müzik mükemmellik temsil, bu nedenle müzik baslasin.”

Gayrimenkul, konser, tiyatro çaba ve Jackson’in varlik ve telif haklari korumaya ek olarak, Dr Tohme Tohme ve Michael Jackson eserlerinde pek çok proje vardi. En önemlisi, günlük is konularda Jackson’in gün nezaret ek olarak, Dr Tohme Sony-ATV Music Publishing Katalog, Jackson daha önce almisti çok degerli bir varligin Jackson’in 50% paylasiminda daha iyi kredi kosullarini yeniden görüsmeye çalisan önemli bir zaman geçirdim onun yasam tarzi desteklemek için büyük kredi.

Jackson’in yöneticisi, sözcüsü, ve finansal danisman olarak Dr Tohme rolüne ek olarak, o ve King of Pop birbirleriyle çok iyi arkadas olarak kabul. Tohme onun zor zamanlar boyunca Jackson için manevi destek bir ayagi oldu. Dr Tohme Tohme severek Michael çok sahnede ayak ve tekrar gerçeklestirmek için heyecanli oldugunu hatirlar. Bu onun çocuklari ona büyük bir ölçekte performans tanik olacagini ilk kez olacagi sahneye dönersek, Jackson için bir önemli firsat oldu. Dr Tohme severek sonu için onun çocuklari sevdi harika ve hassas sanatçi, arkadas ve baba olarak Michael Jackson hatirlar. Dr Tohme Tohme derinden Jackson’in ani geçen üzüntü oldu.