Dubai krizi

Dubai World, borç ödemek mümkün degil varlik hakkinda haber teller vurdu 26 Aralik’ta, birçok yatirimci korkuyor ve henüz bitmedi olmayan küresel ekonomik kriz hakkinda konusmaya basladi var, aslinda en kötü sadece gelmek üzere oldugunu söyleyerek edildi.

Yatirimcilarin dünyada haber ve panik bu tür benim gibi diger tüccarlar altin tekne katilmak için ikinci bir sans verir çünkü biri için ben çok mutlu oldu. Yüksek dogru düsük satin almak ve satmak? Peki bu nedenle geri dönüs simdi korkuyor alamadim, bu satin almak için zamani! Akilli yatirimcilar dips satin almak ve yeni yüksek kar için satmak.

Altin dolar karsisinda tüm zamanlarin en yüksek (1.226 civarinda) çarpti sonra, simdi 1.115 civarinda önceye ve ticaret oldu. Beni yanlis anlamayin, ben altin derin 1.070 hatta 1030 daha ileri, ama göz kulak olabilir, bu geri dönüs alt oldugunu söyleyerek ve belki de orta vadede 1300 hedef yarim birim satin degilim.

Ben altin 1.070 civarinda ve konsolidasyon kisa bir süre daha alt takip edecek ve Ocak ayi sonlarinda tarafindan yükselis yeniden ortaya inaniyoruz ve 1300 isareti wil yakinda vurmak.

Eger ticaret altin sevmiyorum ya da sadece baska bir seçim daha da ticaret platformu bu araç ticaret yapamiyorsaniz S & P 500 endeksi uzun gitmek ya da uzun EUR / USD gitmek olurdu.

1300 isareti sadece benim analizinde ilk hedef ve i altin çok kolay gelecek yil yaklasik 1500 vurabilir düsünüyorum.

Iyi sanslar!