Eger bosanmis ise bir irade var ve olmalidir neden 3 nedeni Florida’da yeniden evlendi

Bosanma kesinlikle ilgili tüm taraflar için zor bir zamandir. Bir Will hale gelince yeniden evlenme bile zor olabilir. Üvey yeni bir rol almak gibi aile birimleri eski iliskilerinden çocuklarla iç içe olmustur. Bu makalede Florida yeniden evlendi ebeveynlerin karsilastigi sorunlari anlatilir.

Bir Florida Vasiyet gereken üç ana nedeni vardir:

1. Varliklarinizi devralir kimin kontrol

Ölmek ve yasal bir Florida Will yoksa, mülkiyet kadar Florida vasiyeti mevzuata uygun olarak dagitiliyor biter. Esiniz alir ne tabi oldugu yasalar bölüm 732,102, baslik XLII siteleri ve güven tüzügünde yer alir.

Bir yeniden evlenmis ana basvuran bu hükmün sonuçlarini göstermek için, burada bir örnek:

A ve B (kari koca) her eski bir evlilik (A1, A2 ve B1, B2) çocuklarin söylüyorlar. Ayrica (AB) birlikte bir çocuk var. A ve B yasayan ev sahibi. Bir de 200.000 $ degerinde kendi adina tasarruf ve yatirim vardir. A Will yapmadan, aniden ölen varsa, vasiyeti mevzuat asagidaki dagitim için saglayacaktir:

B çiftliginde bir hayat emlak tercih edebilirsiniz. B Bu seçim yaparsa, B gayrimenkulün herhangi bir kismini kendi olmayacaktir. O sadece onun ölümüne kadar mülkiyet ikamet hakkina sahip olacaktir.
Alternatif olarak, B A çocuklari ile çiftlik mülkiyeti paylasmayi seçebilirsiniz. B parçasi olma seçenegi seçerse, B A1, A2 ve AB diger yarisi bir çikari olan ile mülkiyet yarisi sahibi olacak. B sonra o özelliginde ikamet devam seçerse Bir çocuklari için kira ödemek zorunda kalabilirsiniz;
, Tasarruf ve yatirim ile ilgili olarak, B ilk 60.000 $ arti bakiye (130.000 $ toplam) yarisini alacak
Bir çocuklari (A1, A2 ve AB) esit dengesi (70.000 $) diger yarisini paylasmak istiyorsunuz.
B çocuklari (B1 ve B2) miras yok.

Bir bir bu sekilde dagitilacak onun emlak isterdi olup olmadigini sormak gerekir. Degil pek çok kisi Florida Will böyle tasarruflar içerir.

2. Kisisel Temsilcisi seçmek için güçlü olmak

Kisisel temsilcisi emlak uyuz ve ilgili yararlanicilara varliklari dagitmak için görevlendirilen kisidir. Bu genellikle vasiyet en vasiyet adi geçen takipçisidir. Bir kisi Will olmadan ölür nerede, kisisel temsilci atanmasi için öncelik sirasina bölümünde 733,301 belirtilmektedir. Dogrultusunda sonraki kisi “emlak hakki kisilerin yararina bir çogunlugu tarafindan seçilen kisi”, bu genellikle es (yukaridaki örnekte B) olmasidir.

Bölüm 733,603 altinda, uygulamakla mahkeme yönü olmadan emlak yerlesmek ve dagitma hakkina sahiptir. Ancak, B ve evlenmeden önceki (A1 ve A2) A çocuklari arasinda çikar potansiyel bir çatisma var. Nedeniyle bu çatismanin bir çocuklari (veya yasal temsilcisi) denetlenen yönetim için mahkemeye sorabilirsiniz. Bu avukatlik ücretleri tirmandirmaya ve oldugu gerekebilir daha veraset daha pahali olur.

A Will yapmis olsaydi, o B veya uygulamakla yerini baska bir kisi tayin ve ayni zamanda mahkeme denetimi olmadan hareket sart olabilir.

3. bir veli ve mütevelli seçimi

Bu küçük çocuklarin aileleri için özellikle önemlidir. Will bir veli (onlar 18 ulasana kadar çocuk yetistirmek için birini) atanmasi tek yasal yoldur.

A ve B durumu, B çocuklari (karsilikli çocuk AB dahil) ne eski evliliginden bir çocuklari hakkinda anneleri, B ile kalacak? Çocuklarin biyolojik annesi zaten öldü, o zaman B koruyucusu olarak mahkeme tarafindan seçilebilir. Bu rol için geçerli Ancak, mahkeme B üzerinde çocuk yakinlari lehine olabilir.

Vesayet davasi, uzun daginik ve pahali olabilir. Dava ayni zamanda tüm ilgili, özellikle çocuklar üzerinde duygusal bir intikam aliyor. Bu Florida Will bir vasi atanmasi önlenebilir.

Diger bir faktör çocuk miras. Genellikle, Florida bir hüküm varsa baska türlü sart mi, veli onlar 18 ulasmak kadar küçük parasini yönetmek biter. A1 ve A2 biyolojik annesi hala hayatta ise, onun koruyucusu olarak atanmadan önlemek mümkün olmayabilir. Ancak Will bir güven olusturma ve mütevelli olarak baska bir kisi atayarak çocuklarinizin miras üzerinde kontrol sahip onu önleyebilirsiniz.

Pek çok insan bir Will olmadan ölme sonuçlari gerçeklestirmek. Vasiyet da ölümden sonra ne yönetmek için çok önemli bir araçtir. Sizin eylemler (ya da daha dogrusu hareketsizlik) sevdiklerinize hayatini üzerinde ciddi bir etkisi olabilir.