Eger ira (bireysel emeklilik hesabi) kiralik gayrimenkul kendi yapmak

Sen Shirley ve Neil hatirliyorum olabilir, kendi kendini yöneten IRA birçok yatirim var ve bu yatirimlar ödemek için baslamisti. Nakit kendi IRA birikir baslamisti, ve biz Shirley ve Neil hakkinda yazdigi son kez belirtildigi gibi onlar devre / kinamak in sahibi ayni tatil bir tatil almaya karar verdi, kendi kinamak kalmak olabilir degil çünkü yasaklanmis bir islem olurdu.

Her neyse Shirley ve Neil gerçekten tatil zevk ve onlar ölmüs eski bir adam hakkinda konusurken bir sonraki tabloyu çift kulak misafiri zaman bir gece onlar birkaç içki olan oturmus, görünüse göre yasli adam o vardi yerel bir özelligi vardi adil bir kez ziyaret etti ve bir sonraki masada insanlar mal ne olacak ne merak ediyorduk degil. Neil egildi ve onlari konusmaya kulak misafiri olan ve mülkiyet nerede merak ediyorum bu kisi söyledi. Bir sonraki tabloyu çift sürpriz ama samimi ve özellik onu adres ve yön verdi.

Ertesi gün Shirley ve Neil tesiste bakmak için erken yapti, Shirley Neil döndü ve dedi ki “siz, biz su anda herhangi bir gayrimenkul satin almak göze alamaz yok farkinda misin?” Neil ona bakti ve dedi. “Bizim için degil, Merak etmeyin, biz bir IRA bu gayrimenkul koymak için gidiyoruz.”

Evin yaklasirken onlar biraz sasirmis idi. Boya kabarmis ve kirik ve bahçesinde bir karisiklik oldu. O köseyi yürüdü ve özelligi vardi manzarasina görene kadar Shirley hayal kirikligina ugradim. Hizla evin sunulan olanaklari gördüm. Neil etrafinda iyi bir göz vardi ve ne diye düsündü o kadar yapmanin maliyeti kalktiktan sonra, iyi bir fiyat oldugunu belirledi. Shirley Neil döndü ve dedi ki “Sevgilim, IRA kiralik gayrimenkul kendi yapmak.” Shirley ve Neil orada karar verdi ve daha sonra onlar var ise ev tutmak ve kiraya olacaktir.

Neil sahibi asagi izleme ertesi sabah geçirdim ve o bir para koymak koymak ve onlari satin alma fiyati geri kalani için bir not verebilir söyledim. Bazi tartismalar sonra onlar daha büyük bir para yatirma karar verdi ve geri kalan otuz alti aylik olarak ödenen. Shirley kendi IRA veli çagirdi ve onlara bir ipotek ve not hazirlamak için düzenlenmis ve sözlesme taslagi ile sahiplerine gönderdi. Belgelerin onaylanmasindan sonra, onlari belgeleri imzalamak için yönetti. Shirley ve Neil’in IRA para ödenen ve sahibi finansman yoluyla kalan ödünç. Neil dedigi gibi. “Bu IRA kiralama gayrimenkul sahibi olmak bir yoluydu.”

Shirley ve Neil’in IRAS kisa vadeli bazi seçkin kredi vardi ve onlar ipotek geri ödemeleri karsilamak, arti evine tamir için ödemek mümkün olacagini biliyordu. Yeni mülkiyet kiralama onlar beklediginden çok daha yüksek getiri ödeme gibi alti ay sonra Shirley ve Neil, mutlu, kendi onarim faturalari tamir özellikle kozmetik oldugu gibi, beklenenden daha az oldugunu ve mülkiyet gayrimenkul yöneticisi gönderdi onlari özelligini belirten bir mektup da beklediklerinden daha seksen yüzde deger daha fazla oldu. Onlar endise kadariyla tek dezavantaji Borç finanse Gelir oldu anlasmanin kendilerine düsen UBIT adi verilen bir vergi ödemek zorunda gerçekti. Ama Shirley Neil hatirlatti gibi. Bu IRA kiralama gayrimenkul sahibi olmak bir yoluydu. “Sonuç olarak, onlar bir harika ve karli bir tatil vardi düsündüm. Gerçekten onlar bankaya tüm yol gülümsedi.

Bu anlamak çok zor, ya da tüm kural ve düzenlemelere rahatsiz olamaz Yine eger, IRA ile gayrimenkul yatirim için daha basit daha ANAHTAR TESLIMI çözüm yoktur. Sadece bu makalenin altindaki url gidin ve o zamandan beri benim web sitesine, orada daha fazla bilgi bulabilirsiniz.