Eger satin almak için iyi bir hisse senedi bir kurus var

“? Satin almak için iyi bir stok hangisi”: is benim alaninda sadece bu gibi pek çok soru almak kisiye bagli olarak, bazen, ben baska bir soru ile geri cevap: “Bir kurus pot?” Insanlar her zaman bakiyorum Bana diyor kendi yüzünde bir bakisla: “Bu adam bir saka mi” ya da “gerçek bu adam mi?” hayir, ben saka degilim, ve evet ben gerçek degilim.

Sana söylemeliyim, ben basladi nasil; kurus stoklari. Onlar çünkü temsil az maliyetle ve para anlasma çikmak zorunda büyük sansi satin almak için en iyi hisse senetleri birisin. Normal hisse senetleri ile onlari bazi gerçek kâr yapmaya baslamak için binden fazla kat daha fazla yatirim yapmak zorunda olacak. Ben bu yüzden elbette, onlara yatirim olmamalidir demiyorum. Zaten deneyimli olsaniz bile – – kurus hisse senetleri ile devam akillica bir karardir sey disari basliyorsaniz olmasidir.

Ama neden?

Peki, kaç kisi borsada tüm paralarini kaybetti? Hey, bu düsündügünüz kadar olagandisi degil! Ama o insanlar orada tüm popüler Apple, IMB, Google, ve tüm diger büyük çocuklar hisse senedi satin alma baslamak. Bu adamlar bazi ne kadar bir stok maliyetleri biliyor musunuz? Bazi + $ 1.000 ulasan 500 $ – 100 $ gider.

Yüz dolar on bin kurus oldugunu! Bir hisse senedi kurus hemen hemen hiç gerçekten sadece bir kurus maliyeti olsa da, benim açimdan görebilirsiniz düsünüyorum. Ama satin almak için iyi bir kurus hisse senedi üzerinden gelen o kadar kolay degildir. Eger arastirma yapmak var, ödev konum. Bir kez bir kurus hisse senedi benekli var, sonra da tüm sana söyleyebilirim büyük bir is, iyi sanslar ve onu tutmak! Basari için yolda birçok zenginlikleri göreceksiniz çünkü birçok sadece hayal olabilir.