emeklilik hedefli yatirim stratejisi

Burada korkunç bir ebedi gerçektir – çogu insan bugün emeklilik için hazir degildir. Eger sosyal programlarin istatistik ve bazi hükümet mali planlari hakkinda bir göz alacagim varsa – kendi yasli de açliktan gidiyor “bebek-boomer” kusaginin büyük bir parçasi – Bir korkunç resim kesfedeceksiniz!
Bu kulüp, size emeklilik önce yapabileceginiz akilli seylerden biri katilmak istemiyorsaniz Yani, – sabitlemek için deneyin! Ve bunu yapmak için en iyi yollarindan biri – bu yatirim için!
Bu, çok basit geliyor degil mi? Hiç de degil! Insanlarin çogu PARA TASARRUFU ile emeklilik güvenligini saglamak için çalisiyor AMA PARA YATIRIM DEGIL!
Ve kimse bile ne kadar aptal oldugunu düsünüyorum! Sadece emekli için 500.000 $ almak için tasarruf ne kadar uzun hayal! Ayni zamanda – dogru yatirim tek bir yil içinde para ayni miktarda getirebilir! Bunun için tasarruf karsi gibi, emeklilik için yatirim gerekiyor!
Bugün gördügümüz gibi, sirket tasarrufu emeklilik inanan insanlar artik “degisikliklerin bir rüzgar ile gitti” paralarini izlerken plani – hiçbir sirket, bir plan …
Bugün yatirim yaparak finansal gelecek dikkat!

Bu hisse senedi, tahvil, yatirim fonlari, gayrimenkul Tabii ki, mevduat vb sertifikalari yatirim yapabilirsiniz, yatirim sadece en iyi yolu yatirim yapmak olacak alanin derin degerlendirildikten sonra yapilmalidir – paranizi fazla mesai büyümesine izin için , ve yatirimlar sadece belirli bir anda daha fazla getiri getiren baska bir alanda onlari yeniden yatirim vadesi ulastiginizda. Bu gibi sistem para giderek büyümeye devam saglar.

Emeklilik hesabi en bilinen ve popüler türü biri 401 (k) ‘dir. Genellikle iki çalisanin katkilariyla finanse ve isveren tarafindan yapilan bir esleme katkisi ile bir emeklilik için bir tasarruf planidir. Katilimlar genelde çalisanin vergi öncesi maas yapilmis ve bu fonlar da 401k hesabinizdan çekildikten noktaya kadar vergisiz olarak büyümeye devam etmektedir. 401 (k) ‘in genellikle isverenler araciligiyla sunuluyor, ancak kendi bir 401 (k) açmak mümkün olabilir. Unutmayin – eyalet hükümetleri tamamen çalisanlarina bir 401k plani sunan yasaktir. Bu plani açmak ilgilendi – Eger bu size yardimci olmak için bir mali planlayicisi veya muhasebeci ile konusmak gerekir.

Bir Bireysel Emeklilik Hesabi (IRA) açilmasi da bir seçenek olabilir. IRA avantajlarindan biri, – Eger para çekme kadar para vergi degildir. Ayrica borçlu oldugumuz vergilerden IRA katki indirim konusu olabilir. Bankalarin çogu bir IRA açilmasi saglar. Bir Roth IRA emeklilik hesabi daha yeni bir türüdür. Bir Roth ile, hesabinizdaki yatirim vergi ödemek, ama paraya zaman hiçbir federal vergi alamiyor.
Keogh plani serbest meslek sahibi insanlar için uygundur IRA baska bir türüdür. Serbest meslek küçük isletme sahipleri de Basitlestirilmis Çalisan Emeklilik Planlari (SEP) ilginizi çekebilir. Bu, insanlarin yönetmek için teknik olarak daha kolay bulmak Keogh plani baska bir türüdür.

Hangisini seçerseniz seçin emeklilik yatirim, sadece birini seçin emin olun! Kendi gelecegini yatirim ve güvence altina baslamak için hiçbir zaman geç degildir!

Makalede www.broker-online-trading.com tarafindan yayimlandi