emlak ihaleleri emlak yatirimcilari heyecan neden kesfetmek

Yatirim için bir özellik mi ariyorsunuz? Eger bir pazarlik özellik, size bekliyordum daha yüksek bir kar verecek bir ilgi olacagini? Eger öyleyse, o zaman emlak ihaleleri kontrol etmek isteyebilirsiniz. Açik artirmada bir mülk satin Ingiltere mülk edinme popüler bir araç haline gelmistir. Gerekli Bilgiler (EIGroup) Ingiltere’de ihale bilgileri konusunda lider bir saglayici, 1998 yilindan bu yana var satin özellikleri sayisinda% 60 artis olmustur ve açik artirmada satti bildirir.

Müzayede evleri de neden satin özellikleri?

Ihaleleri ile elde özellikleri yatirimcilara rekabetçi fiyatlarla mükemmel bir emlak satin almak için harika bir yol haline gelmistir. Açik artirma ile satilan mülkler genellikle açik pazarda daha düsük fiyatli. Ayrica islemler hizli bir sekilde tamamlanir.

Ve piyasa degeri özellikleri asagida bulmaya gelince, müzayede evleri iyi kaynaklaridir. Bunun için iyi bir nedeni var. Açik artirmada satilan çogu özellik sahiplerine hizli bir satis gerektiginden vardir ve iyi mülklerini gerçek piyasa degerinin altinda fiyatli teklifler kabul böylece haziriz. Kenara geri alma esiginde ev sahibi gelen, kredi de müzayede evleri içine repossessed özellikleri koydu.

Neden asagida piyasa degeri satin

Daha fazla insan kendi ipotek yetismek için mücadele gibi, mülkiyet repossessions uçmak bekleniyor. Mortgage Alacaklilara Konseyi Sadece 2007 yilinda, repossessions 27.100% 21 oraninda arttigini bildirdi. Bu rakamlar mülklerini portföyüne gerçek pazarlik için izcilik emlak yatirimcilari için cazip olmalidir. Bir emlak satin almak ariyorsaniz istatistikleri de sizin için çekici olmalidir, kiraya ve daha sonra satmak.

Eger piyasa degerinin altinda özellikleri satin aldiginizda, hizli kar elde ve £ 10.000 sterline kadar 300.000 ABD daha yüksek araligindadir para bir kenara koymak mümkün olabilir. Bu sadece mülkiyet temizlik ve bir özellik müzayede evi ile ya da bir emlakçi ile satis için o kadar koyarak mümkündür. Buna ek olarak, gerçek piyasa degerinin altinda bir özellik satin almak mümkün oldugunda, size daha sonra kiraya ya da için satabilirsiniz mülkiyet yenilemek için yardimci olacaktir güvenilir insaatçilar ve esnaf istihdam için daha fazla para ayirmak mümkün olacak çok daha yüksek bunu aldim daha fiyat.

Hatirlamaniz gereken ne

Eger mülkiyet müzayede evleri gelen özellikleri satin planliyorsaniz, hesap bazi önemli seyler almak gerekir. Bu özellik ihaleleri oldugu için bir üne sahip oldugu dogru olsa da “degil hafif yürekli için,” mülk ihaleleri ile basarili bir sekilde devam yardimci olacak öneriler birkaç Nuggets vardir:

1. Arastirma bu nedenle özenle ödevini yapmak anahtaridir. Önceden bir özellik dikkatli bir arastirma yapmak emin olun. Müzayede Salonunda temas ve ilgilendiginiz çok görmek için düzenleyerek bunu yapin

2. Özellikleri daha detayli bilgi için arama online açik artirmada satisa ve görüslerini yerel emlakçilar ve komsulari isteyin.

3. Söz konusu mülkiyet özenli denetimleri gerçeklestirmek. Eger arazi, yapi arastirmalari ve hukuki konularda yol vermek mümkün olacak bir profesyonel yardim alin.

4. Kafanizda bir sabit fiyat ile mal açik artirma gidin ve ona sopa emin olun. Sadece ihale günü sirasinda uymak yoksa bir özellik için maksimum fiyat ayari hiçbir faydasi yoktur.

5. Mali düzenleyin. Basarili bir teklif edebiliyoruz ve tokmak asagi düserse,% 10 para koymak ve 28 gün içinde bakiye (bazen repossessed özellikleri için 14 güne) ödemeniz gerekir.

Eger bu kurallari uygularsaniz, açik artirmada satin alma bir emlakçi araciligiyla bir özellik satin alma geçiyor kadar basit olur.