emtia vadeli – ticaret için en iyi sözlesmeler

Burada uzun vadeli egilim takipçileri için, ticaret için en iyi sözlesmeler bakmak – ve ne kadar iyi çesitlendirme elde etmek için bu emtia ve vadeli islem sözlesmeleri, karistirmak için – ve büyük kar potansiyeli. Biz de herhangi bir tüccar ticaret isteyen olmalidir bir emtia sözlesme, ortaya koymaktadir.

Emtia vadeli islem en büyük avantajlarindan biri ticaret yapabilirsiniz un-iliskili gruplarin çok çesitli oldugunu.

Ana ticaret gruplari sunlardir:

. para birimleri

. faiz oranlari

. hisse senedi endeksleri

. tahil

. et

. enerjileri

. madenler

. Gida ve Fiber

Büyük hamle sadece birkaç kez bir yil gelir – ve tabii ki, vadeli ve mal olarak, bu büyük kar yapmak büyük hamle var.

Tek grup ya da çesitlendirilmesi?

Ve sahip sermaye miktari – vadeli ve emtia ticareti, bu istediginiz risk / ödül baglidir.

Sadece bir ya da iki grup ticaret, o zaman emtia ve vadeli islem risk / ödül daha yüksek olacaktir

ticaret için en iyi sözlesmeler

Biz en iyi vadeli ve asagida mal sözlesmeleri belirttigimiz – asagidaki kriterlere dayali:

. Likidite ve yatirimci katilim

. Son 30 yil içinde uzun vadeli egilimler,.

para birimleri

Uzun vadeli egilim takipçileri için büyük bir pazar – Tüm para birimleri uzun vadeli trendleri görüldü – onlar ekonominin temel saglik yansitmaktadir.

Baslamak için iyi bir yer bireysel paralar daha az uçucu olabilir Dolar Endeksi, – ve uzun vadeli pozisyon tüccarlar için uygundur.

faiz oranlari

Baska büyük grup – faiz oranlari – birçok emtia vadeli tüccarlar tarafindan, “sikici” olarak kabul – ama degiller! Onlar büyük uzun vadeli egilimler var – T Bond ve T Notlar olmanin en iyi sözlesmeleri ile.

hisse senedi endeksleri

S & P en emtia ve vadeli tüccarlar bakmak biridir – ama bol baskalarinin vardir. Ticaret iyi pazarlar DAX, NASDAQ ve Dow Jones içerir.

enerjileri

Hacmi bakimindan – Enerjiler dünyanin en büyük fiziksel emtia gruptur. Enerjileri grup iyi, uzun vadeli egilimler her zaman sergiler.

Tüm tüccarlar Ham Petrol ile baslar, ama gerçekten bazi eylem tatmak isteyen yatirimcilar için, Dogal Gaz kontrol etmelisiniz – trendleri buraya gelip, onlar çok büyük! Bu piyasada Dikkat edin – ve güçlü sinirler – Derin cepler ile vadeli emtia tüccarlar için sadece var.

çesitlilik ekleme

Yukaridaki emtia vadeli tüm bireysel gruplar olarak ticaret için uygundur – ancak asagida belirtilen sözlesmeler, sadece bir çesitlendirilmis portföy bir parçasi olarak ticaret ediyorum – nedeniyle düsük likidite ve sinir hamle.

madenler

Ancak Beyaz Platinum Metaller ve Palladium, son yillarin en iyi egilimleri imza attilar – spekülatörler için ana odak, Bakir, Altin ve Gümüs üzerindedir.

Bu nadir metallerin degerli metallere olan – ama ayni zamanda endüstriyel metaller gibi iki büklüm. Islem hacmi ince olmasina ragmen, volatilite ve sinir hareketleri siktir – derin cepler ile tüccarlar için, bu metallerin olaganüstü uzun vadeli trendleri sunuyoruz.

tahil ve et

Hububat ve Et Yillar geçtikçe spekülatörler için büyük sözlesmeleri vardi – ama onlarin parlaklik bazi kaybettik. Spekülatörler artik daha finansal ticaret – Ancak, Domuz Bellies, Canli Motorcular, Besleyici Sigir ve Canli Sigir, yine vadeli emtia tüccarlar büyük egilimleri vardir.

Tahil benzer ve karmasik Soya – Bugday ve Misir, bakmak için pazarlardir.

yiyecek ve elyaf

Bakmak için pazarlar Portakal Suyu, Kahve, Kakao ve Pamuk bulunmaktadir. Pamuk muhtemelen uzun vadeli egilim takipçileri için en iyi pazar – ama bu çok kisisel bir seçimdir.

basarili bir portföy karistirma

Bugün birçok tüccarlar sadece finansal (ve para ticaret için en iyi grup) odaklanmak – Eger emtia vadeli tüccarlar, seçmek için hangi sözlesme bol oldugu, yukaridaki gördügünüz ancak olarak.

Satin almak ve tutmak için sözlesme, büyük kazançlar için – Küresel ekonominin hizli genisleyen, büyük bir uzun vadeli satin görünüyor bir sözlesme var. Mallarin bir sepet olan – – Bu CRB endeksi ve o uçmak için ayarlanmis görünüyor – çünkü, mal, Hindistan ve Çin gibi ülkelerde, gelen büyük talep dayali, kadar gitmek – check it out!