en son yatirim ve ticaret tuzaklari dikkat

Çogumuz, ilgili yatirimcilar,, CNBC ve piyasalar ile ne oldugunu hakkinda bilgi ve açiklama için diger ekranlara yapistirilmis olan ise, bizim 401 (k) ve IRA, adina faaliyet bir artis olmustur araci kurumlar ticaret araçlari ve yeni teklifleri tesvik. Yatirimcilar DIKKAT! Bu gibi bir ayi piyasasi olarak, araci kurumlari dogal olarak daha riskli ve pahali islemler için onlarin niyet gizlemek, “iyi” ve “daha sofistike” araçlari sunarak yatirimcilarin korku ve hayal kirikligi oynuyor. Bu araçlarin çogu geri vadeli islem ve opsiyon ile, araç ya da daha ileri ticaret yöntemleri test, ya tarama vardir. Tuzak için sonbahar ve ilk ödevini yapmayin!
Bana tarama ile baslayalim. Ben size kesinlikle yardim daha daha fazla karistiracaktir kadar çok seçenek vermek özetleri can on ücretli ve ücretsiz tarama araçlari üzerinde kontrol ettikten sonra. Eger araçlar var, ancak nasil ve ne aramak için bilgi yoksa ve iyi ne yapiyor? Sunulan arama egitim, düsük F / K, iyi temettü verimli, yüksek büyüme sirketleri bir arama yürütmek için ögretim gelismemis. Yani screener ekrana sigacak iki bilinmeyen firmalari çeker. Eger mali, faaliyet raporu, mesaj panolari ve internet üzerinden bilgi okumak için zaman harcamadan onlari yatirim misiniz? Hayir, iyi, böylece daha sonra geri kare sifira vardir. Bir Screener ile veya olmadan ödev yapiyoruz. Körü körüne yatirim ve sansli Ancak, ikinci kez yapmak, bir bütün olarak yatirim kaybetmek, sonsuza kadar Screener unutacaksin.
Arka test programlari ne olacak? Eger geçmiste gelecegi tahmin etmedigini fark kadar tüm iyi geliyor. Eger Agustos 2008’de bilgisayarinizin önünde rahat oturdugunuzu hayal. Sen basgösteren bu finansal kriz olmustur biliyorum, ama Fed onunla ugrasiyor. Serin! Geri bazi strateji test etmek için karar, seçenekleri, vadeli ya da baska bir araç olmasi. Büyük olasilikla size geri test kaynak verilerinizi gitmek ne kadar geri bagli olarak bir boga önyargi görecegiz. Peki, ne oldu? Arka test önümüzdeki iki ay içinde gelecek ve yanlis girisler dayali bilgi yapacak gibi cesaret sonuçlari ile bilgi tutmadi. Bu tür programlarin arkasindaki geri test ve istatistik mali Doktora benzeri ve benzeri istatistiksel arbitraj, kara kutu, algoritmik ticaret ve ile piyasaya zekâsi çalisirken de dahil olmak üzere, hem de tüm bu karmasik yatirimcilara kötü bir hile oynamistir. Arka test bir yatirimci ne yapacagini su anda oluyor gibi trilyonlarca dolar kaybetmek bilinmeyen bilinmeyen bir “Black Swan” olay için ona ayarlanir.
Ve son olarak, yeni meydan ürünleri sakinin. Opsiyon ve futures demek. Pazarlanan ürünler ve yatirim sirketlerinin çogunlugu büyük kaybetmek için çok sayida ve daha iyi yollar teklif! Ve ne sunduklari için çok fazla sekilde sarj edin. Ben kaydoldum ve müsteri olmustur bunlardan sadece bir deger getiriyor oldugunu ögrenmek için bes araci kurumlar üzerinde kullandik. Sadece adil ve açiklanan komisyon, ayni zamanda sagladiklari müsteri tabaninin egitim ve bakim. Digerleri konforlu ve rahat hissediyorum ve ödeme bekleniyor ne dört kez sarj yapmak. Yaratici pazarlama ve sunum ben bu çagri.
Bu konu araci kurumlari dogrudan bash, ancak düzenli ve korkmus yatirimciya kuruyorsaniz tuzaklari hakkinda daha fazla isaret etmek degildir. Onlar için düsmemesi! Ödevini yapmak, soru sormak ve hile nerede oldugunu anlamaya küçük baslar. Ve iyi ticaret ve yatirim basarilar diliyoruz!