ev satici paketleri – olasi sorunlari ufukta

Orada emlak piyasasinda ufukta potansiyel bir kriz Ingiltere içinde ve bu kriz ev satici paketleri kapali giris etrafinda döner.

Için un tarafindan baslatilan Ana Sayfa Bilgi Paketi (ürün tam resmi adi vermek) Yeni Isçi Partisi tarafindan 1997 genel seçim manifestosu bir parçasi olarak tanitildi.

Bir oy anlam gazumping uygulamasini denemek ve sonuna kadar gösterebilir olarak öneri sunuldu.

Fikir piyasada bir özellik koymadan önce, denizciler daha sonra potansiyel alicilar için dagitim için kullanilabilir olacaktir ev için küçük bir kitap derlemek için gerekli olacagini oldu.

Bu egzersiz ile ek amaci denemek ve satin almak için bir teklif bekleniyor kez genellikle 12 hafta sürer Ingiltere ve Galler’de satin alma süreci, hizlandirmak oldu.

Devlet bakanlari bu bilgi paketleri vicdansiz satici ve alicilar son anda yüksek bir teklif koyarak ev satislari kaçirmak nerede gazumping olarak bilinen bir süreç sona erecegini övünen.

Baslangiçta, görüslerini avukat gelen düzeni için yaygin destek ve kabul ettiginiz anda, o devletler ajanlar ve mortgage kredi. Ancak bu düzeni için destek daha sonra en iyi derece Luke-sicak son derece olumlu olmaktan gitti.

Uzmanlar, siir bilgi paketleri ona böyle bu mülk veya kira olup olmadigi gibi özelligi hakkinda temel bilgileri içeren bir çukur tarzi sözlesme ve yasal içeren ince bir dosya olmasi gerektigi zamanda öneririz. Bu paketleri de ilgili herhangi bir planlama uygulamalari ayrintili bir garanti arti yerel yönetim aramalar kopyalarini içerir.

Ancak, Lords komitesinin bir son House Bu düzeni bir ev satis maliyeti £ 1000 kadar ekleyebilirsiniz söyledi. Simdi emlakçilar bir ev bilgi paketi için ödemek zorunda önlemek amaciyla 1 Haziran tarihine kadar önce piyasaya özellikleri koymak için potansiyel saticilarin danismanlik oldugunu bu teklife bu düsmanlik oldugu görülmektedir.

Her simdi bu proje bu arz azaltmak ve push-up zaten sisirilmis ev fiyatlari olacagi etkisi vurus ile piyasada evlerini koyarak bes potansiyel yerlesimciler bir için yaptiginiz sektöründe uzmanlari tarafindan hissedilir. Bir sey Ingiltere ve hükümetin Bankasi neredeyse önlemek için takim.

Muhtemelen bu teklifin tabutuna son çivi hükümet yetkilileri tam olarak bu paketleri ne kadara mal olacagini kendilerini bilmiyorum görünür. Bu, sizin bakis açisi bagli olarak, bir sorun bir parçasidir.

Biz bir hükümet tam olarak maliyet gidiyor ne kadar kendilerini bilmiyorum bir egzersiz yapmayi vatandaslarina danismanlik sayede meydana gelen bir durum üzerindeki potansiyel çilginlik var.

delilik.