Filipin yatirim amaçli gayrimenkuller olarak apart otel veya condotels

Filipinler’de bu kinamak bir tek aile evi daha korumak için nispeten ucuz ve nispeten daha kolay sadece bu degil. Son yillarda, bu ana konut gayrimenkul yatirim oldum ve en iyi henüz gelmek olabilir Beth Collingz, Uluslararasi Satis Direktörü, PLC Uluslararasi, Condo Oteller Pacific Concord Özellikleri Inc Lancaster Marka için kursun pazarlama ortaklari diyor.

Collingz Filipin özellik degerleri içine onu arastirmaya göre, 2000 yilindan bu yana, Metro Manila orta pazar kinamak yeni 2000 yilindan bu yana yaklasik 25 yüzde yükselen evleri veya 3,57 oraninda, bir yil ve göre 17.14 oraninda yillik oraninda, deger yüzde 120 artti dedi satis evleri 2000 veya 2.85 oraninda bir yildan bu yana yüzde 20 yükseldi. Metro Manila mevcut bir stüdyo tipi konut için ortalama fiyat 2005 yilinda sadece 84.000 $ bir miktar yüzde 8 kadar olan 2007 için 90.000 $ araliginda 2005 iken orta mesafeli konut fiyatlari dolar 34,000 ‘den bazi yüzde 55 kadar, 2007 için yaklasik 53.000 $ oldugunu.

Kinamak, otel, kisa ve orta vadeli kiralama konaklama, ofisler ve Filipinler alisveris merkezleri için artan talebi, yaklasik 80 milyon ve 10 milyondan fazla yurtdisi dönen Filipinli ‘Baby Boomers’ önemli sayida bir nüfusa ev sahipligi yapmaktadir Ayrica kiralar yakit. Daha fazla BT sirketleri Filipinler’de magaza kurmak gibi Metro Manila konut kira, Mart 2007, daha bir on yil içinde en yüksek çeyrek bazda artis üç ay içinde yüzde 26 artti. Texas Instruments gibi sirketler Filipinler genisletilmis operasyonlarda 1B $ yatirim yapiyor. Üst düzey kiralar bir önceki yila göre yaklasik yüzde 13 artti, Collingz söyledi.

Bölgede Kiralar Collingz projeleri etkili Avrupa’da ABD’de yüzde 3,3 ve yüzde 3,7 ile karsilastirildiginda, önümüzdeki bes yil içinde yilda en az yüzde 8,7 oraninda atlamak ayarlanir. 8 yüzde özel sermaye sirketleri Amerika Birlesik Devletleri ve Avrupa’da olsun 4 ile yüzde 5 ile kira geliri emlak kontrast 14-16 oraninda yatirim getirisi gibi yüksek verim.

Bu gerçekler Filipinler’de Condotel yatirim yapma degerini önemli neden olur Collingz diyor. Insanlar nispeten Asya yönelik fon akimlarinin kaymasi isteyen genel olarak, Collingz söyledi. Ayni varliklar kovalayan bu para oldugu yerde zaten piyasalarda derin bir etkisi oldu. Singapur, Japonya’dan sonra bölgenin ikinci büyük pazari, özel gayrimenkul fonlarinin yatirimlari Eylül 2005’ten bu yana satilan, 6,7 milyar dolar degerinde, 19 ofis bloklari yedi olusturuyor. GYO alti aldim. Bir Goldman Sachs fonu o evde DBS Group Holdings genel merkezinde geçen Kasim ayinda iki bina için 690 milyon dolar ödedi. Hong Kong, Morgan Stanley ve Macquarie Bank mülkiyet fonlari CB Richard Ellis tarafindan yayinlanan yeni bir makale göre, Mayis için 7,9 milyar Hong Kong Dolari toplam, ya da Mart dört ofis bloklari için 1020000000 $, ödedi.

Singapur, Japonya ve Hong Kong piyasalari doymus hale geldikçe, Filipinler önemli yurtdisi yatirimlari çekmek için bir sonraki emlak piyasasi olacak. Daha düsük fiyatlar ve emekliler ‘harçlik da sirayla daha insaat kadar sürüs oldugu, Filipinler konut apartman oteller yabanci dikkat yönlendiriyorlar. Özellikle Ingiltere konut fiyatlari – – Bu ilgi bir çok Avrupa ile kiyaslandiginda burada nispeten ucuz piyasa fiyatlari ile tahrik ediliyor ve apartman otel gelismeler için kullanilabilir kolay ödeme seçenekleri, Collingz söyledi. Alicilar bugünkü alim fiyatlari üzerinde dedi birim için ödeme moduna bagli olarak yaklasik 8 yüzde 14-16 oraninda bir tahmin ROI vermek kira gelirleri kazanmak.

Metro Manila uluslararasi alici ve kurumsal yatirimcilar ile popüler bir seçenek kalir. Collingz müsterilerine bir yil boyunca tatil yerleri ve is merkezleri satin almak daha mantikli ona diyor. Lancaster – Shaw Bulvari, Metro Manila bulunan Pasifik Concord Properties tarafindan Atrium Condotel gelismeler – bu Uluslararasi alicilara tüm ile uyar.

Erisilebilirlik de bir etkendir. Londra’dan Manila Uçak Bileti, örnegin, ortalama sadece 16 saat, buna birçok havayolu özel ekleyebilir ve bu alanda uluslararasi bir toplum haline geliyor neden görmek kolaydir. Filipinler kiralama pazarinda büyük ölçüde mevsimsel olan diger deniz kiralama özellikleri, aksine kiralama özellikleri yil boyunca için güçlü bir pazar var. Bu alicilar daha fazla kullanmak için zaman seçiminde esneklik ve zaman mülklerini kiralamak verir. Güçlü bir ikinci / kiralik ev piyasasi da mülkiyet ve kiralama kolay hale, profesyonel mülkiyet yöneticileri ve kiralama ajanlarin bir artis sonuçlandi. Onunla Pasifik Concord Properties Inc amiral gemisi Lancaster Condo Hotel Gelismeler tasariyi uygun degil.

Lancaster Manila Atrium Tower A, Shaw Bulvari, Metro Manila, Filipinler bir Tam Hizmet Daire Hotel, [Condotel] sunan Studio, Bir, Iki ve satisi için üç yatak odali süitler. Tamamlanmis ve Aralik 2010’dan itibaren devir için hazir olmak için, Lancaster Suites Manila Atrium Tower II Lancaster Condotel Kiralama Havuzu katilarak kendi birimlerinin seçenegi ile önde gelen konut kinamak birimleri ile birim sahipleri saglamak ve Sahibi Yabancilarin oldugu gibi kira gelirleri kazanacagim Condo Hotel Yönetimi ile kendi birimleri kullanmiyor.

Yükselen konut fiyatlari, makul kiralik emlak genel bir sikintisi ve kisa ve uzun vadeli kira oranlarinda önemli artislar ile birlikte, bu Lancaster Suites Manila, Filipinler Hottest Yatirim Olanaklari biri yapar Collingz söyledi.

beth Collingz
plc uluslararasi pazarlama aglari