garantili yasam yerlesim iskontolu tahvil ve zaman satmak

araci yatirim güçlü bir ira ve emeklilik plani: yasam yerlesim baglar

Simdi yasam yerlesim alaninda baska bir yasal garanti araci hakkinda konusmak istiyorum. Warren Buffet, ABD’nin en zengin adami, büyük bir kisidir. Yaptigi yatirim stratejisinin büyük bir yigin hayat yerlesim bulunmaktadir. Simdi, bir hayat yerlesim nedir? Bir hayat yerlesim bir birey artik nakit karsiliginda onun hayat sigortasi satan durumdur. Kim bir hayat sigortasi satmak istiyorsunuz? Izin, AOS bir güzel bir is vardi ve bir sey size ne olsaydi, çünkü gençlik yillarinda bir degerli metal IRA, gayrimenkul IRA ya da diger IRA yatirimlar kurmak ve bir milyon dolarlik sigorta poliçesi satin söylüyorlar sizin esi ve aileniz korumasiz olurdu, bu yüzden disari çikti ve bir milyon dolarlik politikasi satin aldi. Peki, çocuklar simdi evli ve disari evin, kendi aileleri var ve bu özel örnekte, kariniz sizi predeceases. O daha önce ölürse, sen IRA paraya baslar, ve bu yüzden bu milyon dolarlik politikasi var. Çocuklar degil, AOT ihtiyaciniz. Özgün aldim nedeni karin korumak oldu, ve simdi vefat etti.

Yani olsam düsünüyorum, baska seyler o 15.000 $ prim kullanmak için daha iyi AOT? Daha sonra iki seçeneginiz vardir. Bir prim ödemeleri IRA çekilme takvimi sinirlamak için yapmayi durdurmak, bu sona izin ve için, AOS, tabii ki, sigorta sirketi sayilari ne. Bu prim ödeme durdurmak, onlar zaten prim bir sürü toplanan – ücretsiz. Ancak, vergi iade yapmak için gitti, ya da bir avukat veya mali planlayicisi konustum ve onlar da sizin politikasi satabilirsiniz onlar size. Bir yerlesim pazar olarak adlandirilan bu sey, bir yasam yerlesim pazar var.

Açikçasi, bir pazar orada ve birisi politikasi satin alacak. Onlar, AOS 77 yasinda, onlar milyon dolarlik ölüm yardimi için, size 300.000 $ ödeme yapabilirsiniz anlamaya, size, Äôve kaldi kaç yil biliyorum, bir milyon dolarlik politikasi demek, izin, prim ödeme devralmak ve bu, hava disari sadece bir sayi AOS, ama bunun için bir pazar var. Yani tabii ki artik ihtiyaç ve tabii ki onu yasamin bu asamada yapmak istiyorum ne olursa olsun yapmak için 300.000 $ kullanabilirsiniz çünkü satmak için mantikli. Sen, AOT politikasina ihtiyacimiz var. Çocuklar hepsi kendi aileleri var ve iyi yapiyorsun, tüm büyük, siz politika satin nedeni artik yok, ve bu yüzden satis anlamda bir çok yapar.