gayrimenkul ve emlak yatirim devonport gelistirme ve plymouth, devon içinde

Ingiltere hala emlak ve gayrimenkul yatirim açisindan saglikli ve canli bir yer olup olmadigini Birçok kisi merak ediyor olabilirsiniz. Ingiltere hala yüksek düzeyde yatirim ve hala gelecekte yatirim iyi döner sunabilir en iyi yatirimlardan bulunabilir nerede, o zaman daha büyük olasilikla merak edilecektir. Eger Ingilizce ortakliklar redevelopments projeleri hakkinda duydun mu? Okumaya devam edin.

Ingiltere’nin bazi alanlari, eminim gibi, farkinda yenilenme ihtiyaci olan ve bazilari digerlerinden daha. Ulusal Yenilenme Ajansi devreye giriyor bu. Bu örgüt kim, hükümet ile isbirligi içinde çalismak için bu tür Stoke-on-Trent eski Yol kenarinda potalari gibi yenileyici alanlarda yer almak (2010 bitmis olacak bir projede alana £ 8.000.000 £ pompalama). Grup ayrica Plymouth büyük Devonport Kalkinma ile ilgili bulunmaktadir. Grup agir ekonomik konut ile konut gelistirme içine Devonport Tersane üzerinde yenileyici Güney Yard Enclave, ile katiliyor. Plan 500’den fazla ev insa etmek ve bir saglik merkezi, bazi dükkanlar ve bazi ofis alanlari insa etmektir. Bu Güney Yard yerlesim olanlar geçmiste bu yüksek güvenlik MOD alanda çalismak için kullanilan insanlarin binlerce düsünen bir konut alani, olacagini düsünmek garip. 1970’lerden bu yana, Ingiliz kuvvetleri insanlarin sayisinda düsüs ile, Devonport Tersanesi önemli ölçüde is gelisen bir yer olarak azaldigi anlamina gelmektedir.

Devonport rejenerasyon hükümetin ‘Mahalle Yenileme Stratejisi’ dedigimiz bir parçasidir. Bu strateji uygun fiyatli konut ve yerel halk için istihdam olanaklari birlestirir. Gerçek Plymouth disindan insanlar Plymouth yatirim oldugunu aslinda. Bakis bir yatirimci açidan bakildiginda Plymouth oluyor özellikle ne hepsi çok ilginç. Büyük bir yeni alisveris merkezi Plymouth alani disindan mal ve gayrimenkul satin edilmistir Drake Circus (bazi belki söyleyebilen bir canavar) ve birçok yatirimci da insa edilmistir. Plymouth Bazi projeler yenilenme ajansi fon ek olarak, AB fon aliyoruz. Üniversite boyutu ve çok sayida ögrenci bar ve pub genislemeye devam etti ve ayni zamanda birçok yeni açik hava kafeleri vb yaratilmistir. Valeria Lo Iacono, Plymouth bir Italyan ikamet “(Plymouth) hizla degisiyor ve endise verici, Plymouth sakinleri için fiyatlari çok hizli yükseliyor ragmen, için ilginç bir yer” oldugunu bildirir.

Olsa da yatirimcilar için, Plymouth bakarak deger. Eger alana pompalanan tüm parayi dikkate aldigimizda, üniversite bazi alanlarin yenilenme büyüme, bu sehirde kesinlikle bir facelift geçiyor ortaya çikiyor. Ben nasil degistigini, her yil Plymouth döndügünüzde 20 yildir ihmal ve yokus asagi gidiyor sonra, bu fark görülebilir. Plymouth Argyle en stadyum, Central Park’ta yeni beyzbol sahasi ve tesisleri, yeni alisveris merkezi, sehir merkezinde Avrupa tarzi açik hava kafeleri modernize edilmistir. Sehir açikça degisiyor. Bu yatirim deger mi? Ben planliyoruz.