gayrimenkul yatirim ögrenmek

Gayrimenkul yatirim bugün bile piyasa kosullari dikkate alinarak, nakit akisini artirmak için en kesin yollarindan biridir. Biz 2000-2005 yaklasik gördüm konut piyasasinda patlama yasiyor olsa da, bir yatirimci olarak bu sektörde kar için sayisiz yollar hala vardir.

Tek gereken biraz bilgi ve bilgidir.
Bir 9 Ocak, Wall Street Journal Online David Crook tarafindan 2007 makale, “Mesaj konut balonu, özellik hala öder,” bir gayrimenkul yatirimcisi olma farkli adimlar anlatilmaktadir.

“Yani gayrimenkul yapilacak bir kova hala var mi? Haklisin. Herkes hala yerde yasamak çünkü yapilacak para bol var. Ve herkes bir yerde çalismak zorunda. Ve herkes bir yerde alisveris vardir. Ve birisi alani saglamak zorundadir. ”

Gayrimenkul yatirimci giriyor “Bu – yasam ihtiyaçlarindan biri saglayarak para kazanmak. Ve hemen herkes bir gayrimenkul yatirimci olabilir. Sermaye gereksinimleri oldukça minimal ve faaliyet konusunda nispeten birkaç yasal kisitlama yoktur. ”

Böyle bir girisim baslatmak için para gerekli almak için nereye bir potansiyel gayrimenkul yatirimci içine bakmak gereken ilk sey. Bu için ilk adim iyi bir borç veren bulmaktir.

Birçok kisi mutlaka dogru degildir nakit, bir çok ihtiyacimiz var ki yanlis altinda.
“En fazla herhangi bir konut satin almak için kullanabileceginiz ayni kolay kredi kosullari altinda dört daire için ile binalarda kaliteli kredi alabilirsiniz.”
“Bir borç veren size kredi gelemez olmadigini hesaplamak maas ile birlikte kira geliri dahil saglayacaktir. Temel ödeme tutmaya çalisin – anapara, faiz, vergi, sigorta için ‘Piti’ olarak adlandirilan -. Kira geliri de dahil olmak üzere vergi öncesi gelirin% 25 ya da daha az, için ”

Kesinlikle bu ilk yatirim amaçli gayrimenkul, özellikle eger, uzun vadede göze alamaz bir sey girmek istemiyorum.

Eger yolculugun basinda yapabileceginiz en önemli sey arastirma, arastirma, arastirma için! Bu konuda olabildigince çok sayida kitap okumak ve mümkün oldugu kadar çok diger yatirimcilara tanimak.

Bir ag Bina bu sektörde basari büyük bir parçasidir.
“Sadece tek basina gazete veya Web listeleri tarama en iyi yerler bulmak olasi degildir çünkü, gayrimenkul profesyonelleri, size mülk edinme yardimci olabilecek kisilerin bir ag gelistirmek gerekir.”
“Kisiler için görünebilir bir yerde gayrimenkul siniftadir. Kesinlikle gayrimenkul yatirimcilarin gerekli olmasa da, bir gayrimenkul lisans zarar vermez. Bu farkli vergi avantajlari vardir bir profesyonel, olarak kurmak için yardimci olur ve sizin için satis komisyonu tasarruf neden olabilir ki, bir profesyonel olarak müzakere saglar. ”

Her zaman birkaç gün zengin alma vaatlerde gayrimenkul programlari (ki bu günlerde oldukça yaygindir) farkinda. Sonuç olarak, ödevini yapmak ve sizin için dogru olan bir özellik bulmak zaman, bu siçrama yapmak!