Gayrimenkul zenginlik için 5 ipucu ile ilgilenen 5 ipucu

Gayrimenkul yatirim iyi para kazanmak en üst düzeyde çekici stratejiler (bunu dogru yaparsaniz olmasidir) biridir. Ayrica, gayrimenkul yatirim da sevinç bir çok sey var. Birçok insan kendi ana meslek olarak gayrimenkul yatirim uygulamak ve, gerçekten, para whichway bir sürü olusturmak.

Gayrimenkul yatirim gerçekten bir sanat ve, herhangi bir sanat zevk, bu gayrimenkul yatirim sanat ana zamana ihtiyaci vardir. Anahtar, tabii ki, daha düsük bir fiyata almak ve satmak daha yüksek fiyata ve hatta iki (satin / satis) islemleri dahil tüm masraflari ödedikten sonra bir gelir yaratmaktir. Genelde insanlar gayrimenkul yatirim anlamda sadece oranlari artiyor iken yaptigi görüsünde. Sonra tekrar, kar için gayrimenkul yatirim sadece herhangi bir zamanda (ve ben sadece dedigim gibi, gayrimenkul yatirim bir beceridir) hakkinda mümkündür. Burada whichmight sizin için karli yatirim gayrimenkul olusturmak ipuçlari bir listesi:

1) Kamu ihaleleri, bölünmüs-up yerlesim ve haciz (banka / FHA / VA) arayin: hizli bir çözüm burada tercih (ve fiyat) oldugu için, bir fiyata mal almak olabilir mevcut pazar çok daha düsük whichis orani. Daha sonra düzenlemeler kisa bir süre içinde piyasaya oranda satmak yapabilirsiniz. Tersine, olusturmak whichthe özellik ödemek zorunda olan fiyat deger oldugundan emin olun.

2) yasli listeleri ariyorsunuz: hala satilmamis olan eski listeleri seçenekleri yatirim iyi bir gayrimenkul saglayabilir. Sadece eski bir gazete ele almak ve saticilarin çagirmak. Onlar hiç whichproperty satis inanç vazgeçmis olabilir ve müzakere biraz gerçek düsük bir fiyat için özellik edinebilirler.

3) görme hazine disinda: Bir gerçekte eski (ve kirli) görünümlü ev alicilar korkutmak olabilir. Ama bu whichcan verimi iyi kar yatirim gayrimenkul için açilis olabilir. Yani, bu tür özellikleri kesfetmek ve onlara biraz harcama onlari parlaklik insa olabilir kontrol edin. Bu son derece düsük fiyatlarla bu almak ve kisa sürede büyük bir kar elde edebilirsiniz.

4) avukat ile takim: (mülk sahibinin ölümünden zevk alir) satici adina veya benzersiz kosullarda gayrimenkul satis basa avukat vardir. Onlar zaman zaman düsük bir fiyata biraz hizli ve bu nedenle özelligi kapali elden isteyen olabilir. Bu gayrimenkul yatirim olanaklari ele geçirmek ve kar keyfini ilk siz yazin.

5) gazete bültenlerle ilgili sekmesi tutun: Emlak satis off ölümler nedeniyle, yerlesim, acil nakit ihtiyaçlarini ve baska bir nedenle sik sik yerel gazetelerde ilan edilir kirmak. Bu gayrimenkul yatirim caddeleri takip korumak.