Gelecekteki yatirim

Eger saglikli bir mali bildirimde istiyorum daha da gelecege yatirim düsünmeye zaman. Herhangi bir nedenle bir kisisel kredi ihtiyaciniz varsa, o zaman mali ve kredi geçmisi incelenip olacagini bekleyebilirsiniz.

Eger borç varsa simdi sorun için iyi bir çözüm olarak borç yönetimi düsünmek zamani. Bu kredi ve kredi kurumuna borçlu güçlük ile telefon görüsmeleri önlemek zorunda istemiyorum.

Kredi bürosu farkli bankalar, finans kuruluslari, kredi karti sirketleri ve alacaklilar ile tüm bilgileri alabilirsiniz. Bunlar, kredi karti sirketleri tarafindan izlenecektir sizin için bir dosya olusturmak, ancak borç bir sürü varsa, bir yüksek riskli borçlu olacaktir.

Hatta borç az miktarda ya da kötü bir geç ödeme gerçekten ihtiyaciniz oldugunda bir kredi alma sansiniz mar olabilir. Eger kötü kredi geçmisi varsa bunu üzerinden alabilirsiniz, ama biraz zaman ve dogru finansal planlama alir. Eger borç pekistirmek için kredi düsünebilirsiniz.

Bu negatif bilgileri kredi geçmisi çikarmis olmasi yedi yil veya daha fazla sürebilir. Eger yeni bir baslangiç ??sonra da tekrar iyi kredi olusturmak gerekir. Bu zaman ve gerçeklestirmek için mali disiplin alacaktir.

Simdi bir kredi ihtiyaci ve gelistirmek için kredi geçmisiniz için beklemek yedi yil yoksa, o zaman sans vardir. Ayrica kötü kredi olan biri için kisisel bir kredi için basvuru seçenegine sahip.

Kredi kötü varsa, kredi bu tür en iyi kredi geçmisi olmasa bile size yardimci olacaktir. Eger bir gelir kaynagi varsa o zaman bireysel kredi bu tür almak gerekir.

Kisisel kredi düzenli ödeme yapmak ve bu da kötü kredi puani ile size yardimci olacaktir emin olun. Eger kredi puani yeniden olarak gelecekte de mali özgür olacaktir. Sen daha fazla firsat mali genel olarak konusma ve yasam için olacaktir. Puaninizi yeniden bir ev ya da gelecekte ihtiyaç olabilecek diger büyük satin alma satin almak için kredi almaniza yardimci olabilir.