gelismis kas gelisimi için kas büyümesi ipuçlari

Deneyimli egitim yil sonra ve inanilmaz bir vücut ile er ya da geç tüm üst asansörcü sadece asansör bir tür uzmanlasmak dikkate alacaktir. Normalde temelde ölü bir sona eriyor nedeniyle motivasyon faktörü olarak bu karara varmak. Ben asansörcü sadece fiziksel gücünü korumak için çok zor egitim sonunda ve kas büyüme elde durdurmak oldugunu demek ne, yani eger bir sey hizli bir sekilde degistirmek zorundadir.

Günün sonunda tüm asagi odaklanmak ya da sadece degisiyor, bu yüzden sadece digerleri korurken asansörler bir çift sert konsantre öneriyoruz. Bu yöntem sayesinde aslinda çok tesekkür vücut cezalandirmak olmayacak ve bu yenilenen kas büyümesi ilerleme yol açacaktir oturumlari arasinda daha hizli kurtarmak için izin verir.

Eger vücut gelistirme için bu degisiklikleri uygulamak için olsaydi bir geri kalmis vücut parçasi yetistirme gibi olmak ve denge ve simetri artiracak. Daha büyük bacak alma ve diger bölümlerini de eksik olabilir ancak en azindan bir kas büyümesi daha cehennem çok iyidir bazi ilerlemeler, yapiyoruz üzerinde çalismayi tercih edebilir.

Bunu yapmak için ve henüz o yüzden kurtarma yetenegini arttirmak içine bakiyor baska bir alternatif, bakalim hazir olmayabilir büyük bir karar. Bu beslenme gibi seyler, hedeflenen takviyeleri gibi hidroterapi ve masaj gibi sonrasi egitim kurtarma yardimlari düsünün ve aktif dinlenme dahil olmak üzere herhangi bir kas büyümesi iyilestirmeler yapabilirsiniz görmek için egitim programi iyi bir göz atin. Birçok insan için bir diger engel uygun olmayan bir yasam tarzi ve gerçekten sizin daha yakindan bakmak ve bazi zor kararlar almak istiyorum.

Eger biliyorsaniz restorasyon için yaklasim yavaslama, ya da egitim ses / frekans böyle ben tarif üzereyim biri olarak özel bir yaklasim için de gitmeden önce o zaman çözmek uygun degildir. Her seyi beslenme, restorasyon vb ve sadece artik ilerleme yapiyoruz ile mükemmel, ancak o zaman bu bir deneyin.

Simdi size uzmanlasmak istediginiz asansör seçmek için izin için gidiyorum, ama kablo geçitler ve triseps tekme destekliyor “asansör” olmadigini unutmayin! Bu benim vücut gelistiriciler ilgili farkli vücut parçalari için kullandiginiz asansörlerin bir listesi olarak düsünüyorum; –

Squat: Posterior zinciri (erectors, glutes, hamstrings), karo. Deadlift: posteriors zinciri, dörtlü, tuzaklar. Sert Bacak deadlift: Arka zincir, tuzaklar. Bench Press: Pecs, ön deltoidleri, triseps. Omuzlar, triseps: Basin Daimi. Agirlikli çene: Lati, teres, rhomboids, pazi, arka deltoidleri.

Döngüsü, maksimum kaldirma% dayali olacak gibi seçilen asansör için, tek temsilcisi maksimum belirlemek gerekir. Eger asansörler için 1rep maksimum bilmiyorsaniz o zaman muhtemelen kayit tutma sadece agir demir gibi degil sürekli bir kabartmak tavsan oldugunu belki olabilir ya da ne olmadigini iyi bir göstergesidir. Isterseniz deneyimlerinden tek bir temsilcisi maxes sezgiye dayali tahmin veya çerezleri üzerinde tutabilir, iyi bir nokta almak ve kesin ögrenin. Seçiminiz!

Bu özel kadariyla ayni kalacak gibi döngüsü ile ilgili olarak seçtiginiz kaldirin bir önemi yoktur. Asagida size egitim sikligi ve yogunlugu asansörler her biri için ne olmasi gerektigini gösteren bir grafik göreceksiniz. Orada gerçekten uzmanlik egitimi içinde ise baslamak için daha iyi bir yol degildir ve bu rutin bana hizmet vermistir ve bu makalenin geri kalaninda üzerinde gelisecektir.

Pazartesi Çarsamba Cuma Wk 1% 80 (62) *% 80 (63)% 80 (62) Wk 2% 80 (64)% 80 (62)% 80 (65) Wk 3 80% (62)% 80 (66) % 80 (62) Haftalar 4 85 (% 55),% 80 (62) 90 (% 44) 5 Haftalar 80 (% 62),% 95 (33),% 80 (62) Haftalar 6 100 (% 22) 80 (% 62 ) 102-110% (yeni max) * (62) 2 tekrar 6 takim, 6 tekrar size muppets degil 2 takim demektir! Whaddya bu oldugunu düsünüyorum? Bir aerobik rutin? Hehehehe. Yüzdeler tek bir temsilcisi maksimum hesaplanir, bu nedenle erkek ve kiz disari hesap olsun.

Seni ve bu makaleyi okuyun karar verdik insanlarin çogunlugu sadece normal vücut gelistiriciler ve vücut gelistirme Incil “Kas ve Shitness” mag oldugunu varsayalim. Muhtemelen fark gibi bu bez bu rutin bulmak degildir. Bu sadece büyük bir saka oldugunu düsünüyorum, bu yüzden her sey yakinda farkli bakacagiz henüz kalp kaybetmezsiniz.

“Gelismis” Olimpiyat asansörcü, parça sporcular ve Powerlifterlarin 30 kez bir hafta kadar tren ve mükemmel sonuçlar alma. Ben uyusturucu özgürüm ve bir egitim haftada 5 kez 220Kg üzerinde deadlift kadar vurmak yönetmek ve bu NORMAL sadece kanli. Simdi bir vücut agir olmak oturumuna tavsiye edilmez ve basarisizlik götürülürken hiçbir setleri hayal herhangi bir streç tarafindan bir yüksek hacimli programi degildir edilir.

Kurs için par sonunda 4 ya da 5 hafta boyunca düsük yogunluklu (2 tekrar 6 takim @ 80%) damla zorunda olacaktir. Kurtarma kez elden çikmak baslar bir degisiklik gerektiginde Yakinda gerçeklestirecek. Eger yeni bir maksimum almak için yük artirmak ve hacmini azaltmak için en az haftada 3 almak gerekir.

Eger haftada 2 olan ve o zaman güçlü olmasi mukadder degildir Erkek Sagligi dergisi neden okuma geri gidebilirsiniz “yorgun hissediyorum çünkü” x 6 x 2 isik oturumu% 80 karsisinda kendinizi bulmak mümkün. Eger Yorgun hissetme sadece bir sporcu degil, size çis ile oynarken yatakta bir hafta çikarmak ve kalmak için gereken bir alarm zili için hayatin bir gerçegidir. Eger asansör yapilmis olsun veya olmasin tarafindan kurtarma ne kadar iyi hakim. Eger asansör yapiyorsaniz bok gibi hissediyorum ya da degil, ister sadece iyi kurtarma.

Eger tercih ne olursa olsun dizi ve temsilcisi düzeni de hafta kalan egzersizleri yeniden düzenleyebilirsiniz. Eger havai basin uzmanlasmak oldugunu durumda, Cuma günü Çarsamba ve bench press Pazartesi, çene basin basin bodur tercih düsünebiliriz. Maksimum% 90 ve ben kullaniyorum temsilcisi araligi önemli degil – bu konuda gibi en iyi sey, 80 civarinda, diger asansörler için poundages tutmak olabilir.

Örnegin 12 tekrar için tezgah 100kg can demek, size tezgah 10-12 tekrarlar için 80-90kg setleri yapardi. Ayrica bir “agir” gününde ana lift benzer yardim yapmak asla böylece üzerinde yardim çalismalari ne gün döner deger.

Sizin uzmanlik asansör havai basin ise her zaman degil daha yogun günlerin birinde, 6 x 2 gün birinde denk gelecek sekilde Örnegin sonra bench press döndürün. Bu basarak senin agir yükünü imkansiz benching yapmaz emin olur. Agiz kavgasi ana asansör olsaydi ayni geçerli olacak ve yardim çalismalari için deadlifitng edildi. Sizin Sagir büyük olasilikla degerli olmaz gibi, ayni gün agir ve deadlift squat olmaz. Bu diger platformlar için geldiginde oyunun adi bakimidir.

Ilk 6 hafta kadar zaman kaldirin ve yeniden baslamak ya da sadece yeni bir güç biraz temsilcisi araligi artirarak daha da kas olusturarak ise koymak için bir daha düzenli vücut gelistirme rutin geri dönmek baska bir uzmanlik karar verebilir. Ama yine de çogu insan sadece elde ettik onlarin inanilmaz kazançlar için bir toplam ihmal var ve benim bir sekilde sadece “çok zor” bir ayda neden egitim kez bacak uzantilari yapmak için geri dönmek oldugunu söylemeye gerek yok.

Böyle bir ortalama eski çim olmak için üzgünüm ama bu tamamen dogrudur. Insanlar kendi konfor bölgesi disina alirsak son derece iyi çalisir yöntemleri göz ardi etmek çok hizli. Ben vücut gelistirme ve vücut gelistirme rahat olsaydi o zaman herkes büyük ve güçlü olacagini hatirlatmak ihtiyaciniz var?

Birkaç adam tür sonuçlar da kas büyümesi kazançlar açisindan böyle bir rutin bekleyebilirsiniz ne beni istedi. Bir asansör 10% Ben programi sonrasinda tekrar çalismalari büyük artislar, bu iskence kendimi koymak her zaman – bir garantili 7.5 olsun.

Bu tam programdan gördüm Geçmis sonuçlari 93kg bir vücut agirligi az 6 arasinda sadece 11 180kg ile 200Kg gelen 220Kg ve temsilcileri olacak bir Sagir içerir. 6 hafta boyunca kötü ha? Çalismaz Bu yilin sonuna kadar 180kg x 20 tekrar için çekim ve ben yukarida açiklanan ne için çok benzer bir sekilde bunun için tren olacak, ve benim sinir gücü tekrar kaldirma artirarak otomatik olarak artacaktir.

No 2 kisi ayni ve ben pek inanilmaz hulk ve ben diger vücut gelistiriciler benim rutin yaparak daha iyi kas büyümesi sonuç alabilir eminim. Oraya gidip iyi rutinleri için bakmak ve herhangi bir bulursaniz, beni de paylasmak lütfen toplari olmasi gerekir. Sadece Mick Hart blog için bakmak ve orada büyük vücut gelistiriciler bir yeri var ve onlari benimle düsünce ve fikir paylasimi için onur duyuyorum ne demek istedigimi göreceksiniz.