gençlerin simdi tr en ihtiyatli nesil ‘

Yeni Çalisma 18 ila 34 yasindakiler her ay en tasarruf gösterir.

Bugün yayinlanan yeni bir arastirma Ingiltere’nin gençler ülkenin en ihtiyatli nesil olarak rol aliyor oldugunu ortaya koymaktadir.

18 34 yas arasi – – Santander göre, bir tasarruf aliskanligi devrim genç yetiskin olarak Ingiltere’de potansiyel olarak devam etmektedir her ay hesaplari tasarruflarini içine ulusal ortalamanin yüzde 16 daha sokmaktadirlar.

Bu yas araligindaki gelen ortalama koruyucu uzakta koyar £ 134 aylik, ülkenin asiri 55s, çalisma öneriyor daha 25 yüzde daha bir rakam. Tüm yas araliklari arasinda, Ingiltere’de ayda kaydedilen ortalama sterlin degerinde 116’da duruyor.

Ülkenin kisisel mali borç veren üç aylik ‘snap shot’ barometre istatistik artik eski birisi gibi görünüyor gibi tasarruf aliskanliklari önceki egilimleri simdi, tersine oldugunu göstermek için görünür gelecek için bir kenara az para.

Bu Ingiltere’de zor mali zamanlarda küresel ekonomik kriz nedeniyle görünür ülkenin genç nüfusu nakit ile ileri görüslü yerine kendi cari hesabina koyarak ve hemen harcama olmaya karar yapmis olabilir.

Birçok genç arastirma Alliance & Leicester tarafindan geçen yil yapilan ederken, simdi en iyi anlasma mümkün elde etmek amaciyla finansal kredi genelinde tasarruf karsilastirmak için istekli 30 16 ila 21 yasindakilerin yüzde ile bu borç ücretsiz olacagini düsünüyorum gösterdi onlarin orta-30s ulasmak zaman.

Reza Attar-Zadeh, Santander de tasarruf ve yatirim müdürü, sunlari söyledi: “tasarruf için görünüm kesinlikle gençler gerçekten standart ayari ile olumlu.”

Bu arada, borç veren arastirma da ortalama erkeklere kadinlardan daha fazla ayda 48 £ uzakta koyarak, erkek ve kadinlarin tasarruf aliskanliklari arasinda açik bir farklilik gösterir. Ayrica, nüfusun yaklasik yüzde 39 su anda aylik kazançlarindan hiç bir sey tasarruf degil.