gümüs ögeleri – satmak için en iyi yer

Gümüs cesaretini paranizi yatirim çok kurnaz bir yoldur. Bu altin daha ucuz, ama istikrarli ve içsel degerlendirmek vardir. Bu bar ve madeni paralar gibi çesitli sekillerde içine erimis olabilir.

Sizin gümüs satarken, ilk adet gerçek miktarini tespit etmek gerekir. Gümüs sikke ve külçe ikisi de gümüs içerigi ve madalyalar degeri için satilmaktadir.

senin gümüs gerçek deger elde

Senin gümüs degerlendirmek belirlemek için, bu gümüs sikke, Dimes, çeyrek ve benzeri ayirmak için tavsiye edilir. Paralari 1964 1965 1970 yilinda basilmis olup olmadigini kontrol, kendi darp yila göre düzenleyebilirsiniz. 1964 yilinda ya da o yil önce basilmis, tüm Amerikan Sikkeler 1965 1970 yilinda basilmis olan yüzde 90 gümüs ve Amerikan Sikkeler sadece yüzde 40 gümüs vardir.

Sizin gümüs sikke agirliginda zaman, genel kilo almak gerekir. Örnegin, bir yüzde 90 gümüs sikke 0,9 ile çarpilmalidir. Ayni yüzde 40 gümüs sikke toplam agirligi ile gider. Daha sonra 0,4 ile çarpilmalidir. Hepsini hesaplamak ve size para toplam gümüs içerigi elde edecegiz.

Simli külçe agirligi tam bir oz ve eger saf gümüs olmadigi anlamina gelir ki, daha hafif. Normalde gümüs külçe 99.9 Yüzde saf. Gümüs külçe agirligi, yaklasik gümüs içerigidir.

Hangi sonra, piyasadaki fiyat degerini onaylayabilirsiniz. Tablolar ve parasal web siteleri mevcut gümüs degeri kesfedin.

Bir kez gümüs deger belirlemek, sizin gümüs ögeler üzerinde en mükemmel firsatlar elde ve etkili bu ipuçlarini okuyarak gümüs ürün satmak nasil kesfedeceksiniz:

Coin Magaza veya Taki magazalari

Birçok madeni para saticilari ve mücevher magazalari gümüs satan en büyük yerler oldugunu teyit edebilir. Bu para bayi ve magazalari pek çok saglamak gibi daha yüksek bir fiyat gümüs parçalari degerlendirmek. Çit alin ve ham madeni para saticilari tarafindan magdur olmayin. Saticiniza Amerikan Nümismatik Dernegi ya da ayni türden örgüt üyesi oldugundan emin olun. Bu irade bu tür örgütlerin üyeleri etik organizasyonlari koduna abone olmaniz gerekir çünkü adil bir teklif vermek size saglar.

degerli metal rafineriler

Degerli metaller üzerinde girisim bu gruplar ve sirketler kesfetmek ve onlarla islem. Eger gümüs gemi ve daha sonra onlar posta yoluyla çek gönderecektir için size farkli bir ambalaj gönderir.

Onlar madeni para saticilari benzer daha ucuz bir fiyata uzatmak ragmen, hurda veya önemsiz olarak kabul ögeleri kabul yapmak. Hatta mücevher magaza ve para bayi çogu için para ödemek çöp olur, iyi formda olmadigini gümüs kabul.

canli ihaleleri ya da web sitelerinde adet sonrasi

Size yakin ya da online ihaleleri ile canli ihaleleri içinde gümüs satabilirsiniz. Bu gümüs parçalari satmak için en pratik yollarindan biridir.

Online açik artirma para toplayicilari veya gümüs yatirim ve en yüksek fiyata gümüs satmak için bir sans olabilir insanlarin bir sürü çekiyor. Sadece gümüs net bir fotograf yüklemek için emin olmak ve belirli bir açiklama koydu. Ayrica bir memnuniyet politika veya birçok alici ilgisini artiracak bir geri ödeme eklemeyi düsünün.

online seri web siteleri

Birçok simdi world wide web gücünden yararlanarak bu yana, satis gümüs artik kolay yapilir. Farkli bir gizli web sitelerine gümüs gönderme olusturabilirsiniz. Sadece bir online açik artirma katilmadan gibi, size gümüs fotograf yüklemek ve gümüs bir özel açiklama koymak zorunda.

Kesinlikle, birçok simdi gümüs yatirim yapiyor. Yukarida belirtilen yönergeleri takip ederek, size en iyi pahasina yoursilvery ürün satmak mümkün olabilir.