gümüs sikkeler – bir ömür boyu yatirim

Eger degerli bir yatirimdir isteyen var mi? Para pulluk için birçok yol vardir. Bu konut, araba, yatirim fonlari, ETF, hisse senedi ve kiymetli madenlere yatirim olabilir. Kuskusuz, insanlar bu kadar çok bit ve asina olmayan bu parçalar yatirim yapiyor. Yatirim bir get-zengin-hizli düzeni olmadigini unutmayin. Bu gelecek için para biriktirmek bir plandir. Size sabit Kazanilan para tutun önce, size seçtiginiz yatirim seçenegi sizin için dogru olup olmadigini yakindan incelemek gerekir, söyledikten sonra.

yükümlülügü veya varligi,
Dikkate bir yatirim seçenegi çekerken, bunu bir varlik veya yükümlülük olup olmadigini ayirt etmek isteyebilirsiniz. Bir varlik cebinizde para koyar bir sey oldugunu. Bu sabit olarak getirisi elde bir seydir. Toplam tersi Sorumluluk denir. Yatirim zaman, verimli bir sey bulmak isteyebilirsiniz. Sadece bugün degil, ayni zamanda yakin gelecekte.

degerli metaller – iyi bir yatirim imkani
Çesitli insanlar nadirdir ve mükemmel deger beri kiymetli madenlere yatirim için tercih ediyor. Altin, gümüs ve platin en efsanevi degerli metaller bu gün üçüdür. Bu kadar popüler neden nedeni çesitli sekillerde çikmasidir. Degerli metallerin en çok ilgi gören biçimlerinden biri gümüs sikke.

neden gümüs sikkeler?
Eger gümüs sikkeler yatirim baslamalidir birçok nedeni vardir. Bir, bu dogustan gelen bir deger sahiptir. Bu degisim mükemmel oldugu anlamina gelmektedir. Iki, gümüs sikkeler dikkate deger bir geçmisi var. Yunanlilarin bu yana, gümüs kurus olarak üretilmektedir. Benzersiz geçmisi var gümüs sikke örnegi Morgan Gümüs Dolar oldugunu. Onlar 1878 1904 basilmistir. Bunlar Amerika’nin en-toplanan paralar olarak kabul edildi. Üç, gümüs sikke teslim etmek ve saklamak kolay.

Asagidaki Atif en iyi gümüs sikke bazi portföyüne eklemek isteyebilirsiniz bugün:

Amerikan Gümüs Kartal – Bu paralar West Point, New York darp edilir. Onlar 999 saf gümüs bir ons içerir. Ayrica, bu paralar yasal ihale ve Amerika’nin akredite yatirim dereceli gümüs külçe sikke olarak kabul. Bu, Amerikan hükümeti tarafindan kabul edilen tek gümüs sikke oldugunu.

Hint Warrior / Buffalo turu – 1 oz. gümüs sikke .999 saf. Amerikan Buffalo tasarimci ünlü Amerikan Heykeltras oldugunu. James Earle Fraser. Para ilk kez 1913 yilinda yayimlanmistir. Madalyonun diger tarafinda bir Kizilderili profile sahiptir.

Kanada Gümüs Maple Leaf Serisi – Bu para Kanada’da yayinlandi. Her yil, statik bir tasarima sahiptir. Düzenli olarak gümüs 1 troy ons gelir. Madalyonun standart saflik 99,99 oraninda gümüs.

tavsiye gümüs sikke satin alirken
Gümüs sikke satin alirken, magaza ya da bayi yasal oldugundan emin olun. Hemen hemen her yerde satin almayin. Sahte paralar saglanmaktadir para tedarikçiler var, çünkü her zaman bir arka plan kontrol yapmak. Ayrica, gerçek bir sey gibi görünüyor eger para tarayin. Ölçüm onaylayin ve mesru tür ile karsilastirin. Para ucuz oldugu için satin almak için ikna olmayin. Online satin alma, kisisel gerçekleri veya banka bilgileri dolandiricilar karsi kendinizi korumak için birakmayin. Çevrimiçi veya çevrimdisi transacting zaman pratik.

Gümüs sikkeler verimli himayesi vardir. Sadece para yatirim kisisel olarak hisse senedi ve fonlar gibi diger yatirim araçlari aksine esyalarini saklamanizi saglar, bu. Bu arkadaslar ve aile üyeleri ile kusursuz güzelligi takdir olsun. Çevrenizdeki üç en popüler paralar için, gümüs sikkeler için uyanik alisveris bir dahaki sefere.