hamilton, Yeni Zelanda yatirim için neden

Hamilton sehir Waikato bölgenin merkezinde durur, Yeni Zelanda biri, Tarim ekonomisinin En iyi görünen ancak üretim ve perakende gibi diger endüstriyel sektörler ile AOS zengin Tarim bölgeleri, North Island, Auckland bölgenin güneyinde yer alan ortaya çikmaktadir sehirde çesitli yatirim ortami saglar. Canli, çesitli ve yesil mirasa sahip, sehir Yeni Zelanda en hizli büyüyen biridir ve Tarimsal üretim ve yenilik küresel bir oyuncudur. Bu en büyük iç sehir, dördüncü büyük kentsel alani ve Yeni Zelanda ve yaklasik 1,6%, yillik nüfus artis hizi ile, nüfus 2005 yilinda kaydedilen 131,400 2016 yili itibariyle 159,000 üst edecek olan Konsey projelerinde en büyük yedinci kentidir.

Hamilton Yeni Zelanda, ülkenin 19 yaklasik% AOS yüksek ihracat bölge muhasebe, gibi Tarimsal Biyoteknoloji gibi önemli is kümeleri ile toplam ihracat, Isik yenilik, nakliye lojistik, bilim arastirma ve egitim AOS oldugunu. Bu NZ, AOS iç liman ve büyük bir depolama ve dagitim merkezi olarak ihracatçilar tarafindan kabul edilir. Onun Kurumsal Egitim Programi kapsaminda, koçluk ve is egitim atölyeleri potansiyel yatirimcilar ve girisimciler için düzenlenmistir. Bu proje için finansman hükümet, AOS Ticaret ve Kurumsal ajansi tarafindan durdurulmus olsa bile, kismi is egitimi sübvansiyonlar sunacak yeni bir plan gelistiriyor.

Gibi belediye meclisi tarafindan konmus Hamilton Uygun Yatirim politikalari yatirim çekme konusunda çok önemli olmustur. Örnegin, konsey ve projeler bagli olarak özel yatirim gelistiriciler arasinda adil anlasmalar sehir büyüme alanlari içinde yeni altyapi önceden fon teklifi. Üretim ve perakende sektöründe son zamanlarda sehir ile son yillarda belirgin yatirimlar tanik olduk, AOS Pasifik Havacilik en büyük ve kaliteli mikro isik Uçak üreten Max Temizle Havacilik olmak. Ingiliz Uçus egitim organizasyonu, CTC Havacilik yilda 100 pilot üzerinde bölge ve trenler kendi tabani kurdu.

Egitim ve Arastirma Waikato ve Wintec Üniversitesi ile sehir için önemini korumaktadir. Yeni Zelanda çogu için Ruakara arastirma merkezi hesaplari, AOS Tarimsal yenilikler en büyük süt endüstrisi (Waikato) ve gelir ana kaynagi olarak Hamilton, AOS statüsü verilmistir. Ancak, süt fiyatlarindaki artis ve Fonterra yeniden yapilandirilmasi, ülkenin en büyük süt firmasi, ve Yeni Zelanda karsi karsiya mevcut kuraklik, çiftçilerin sektöründe oldugunu Süt NZ raporlama ile Süt hayvanciliginin önümüzdeki on yil görüsmek üzere Hamilton bir forum düzenledi kavsak ve çiftçiler, bir sonraki sezon ötesine bakmak gerekir.