hisse senedi yatirim – Eger satmak gerekir stoklari

Çok sayida hisse senedi yatirimcilarina arasinda, normalde yapilan belirli bir hata yatirimcilar muhtemelen onlar yararli ile ilgili hisse senetleri bu tür gidelim gerekebilir bir firsat gelebilir hangi öngören yoksun hisse senedi satin alma sadece planlama kendi üzerinde lastik sik olabilir oldugu nedenleri. Genellikle, bu satis kesinlikle uzun vadede çok daha fazla için vurmak olabilecek bir sey tutarak göre daha kullanisli olabilir anlasinlar. Gerçekçi olun ve stoklari satmak için gerektiginde neden o zaman ögrenirler.

Mevcut hisse senedi yatirim artik iyi yapiyor zaman

Uzun orada düsük performans ile eksi gitti zaman mevcut yatirim satis bakmak isteyebilirsiniz belirli bir son derece önemli nedenidir. Genel olarak özellikle hisse senetleri ile ilgili bile geri daha fazla karsiliginda olsun belirli artislar daha sizin ayarlayabilirsiniz bir dönem gelebilir.

Eger sonuç olarak anlik gelen satmak gerekmez zamanlar, yine de vardir. Hisse senedi basarili olmayacak neden açiklama olasi sinamak emin olun, yanlis pazar zaman ya da sirket içinde bazi ayarlamalar bile olay gibi özel faktörler muhtemelen genellikle el aliskanliklari bazi düsüse neden olabilir.

Ama kendi hisse senedi iyi süphesiz sadece kötü yatirim uzak kalmak için akilli olmak sona erebilir sonra ticaret gruplari, herhangi bir sirali miktar için mevcut öngörüler ulasan olmadigini söyledigi zaman.

daha iyi bir firsat geldiginde

Eger satin alabilirsiniz çok daha iyi bir firsat bulursaniz kendi hisse senedi satmak için iyi bir neden olacaktir. Bu stoklari satmak için birçok kisi için tekrarlayan amaci ve yatirimcinin portföyü içinde çalkalama neden bile olabilir, bu genellikle kazanç saglamak için bir yol olarak satin alma ve satis ile bu yatirimcinin hesabina son derece aktif anlamina gelebilir.

Tam olarak, en kisa sürede bir ticaret gerçekten uzun kötü gitti ve düsüs üzerinde dalgalanma oldukça zor olacagina inaniyorum, sonra akilli bir seçim ihtiyaçlarinizi ne daha önce belirtildigi uygun olasiligi genellikle satis ve daha iyi olanaklari ariyor olurdu kullanilabilir.

ticaret için neden yoktur artik zaman

Son olarak, kendi hisse senedi satmak neden son derece tipik nedenlerinden birden fazla size yatirim içinde inanç kaybetmis durumda genellikle. Yatirim için kaybetmis olmali ya da nedenleri elde var, o zaman, size sadece hisse senedi satmak hissediyorum gerektigini düzenli olabilir.

Eger hisse senedi üzerine taahhüt ve bunlarin çogu belki de belirli bir sirket gelen komisyon kazanmak ya da belki de kesinlikle belirli bir sirketin ürün güvenmek gereken olasiligi olabilir o kadar çok nedeni olabilir.

Öte yandan, bir kez degerli zaman nerede meydana geldigini artik aksi takdirde bunu yapmak için neden kaybettik, ve sonra hisse satis yapmak için uygun hareket olabilir sizin hisse senedi yatirim güven.

Eger sadece hisse senedi satin alma ya da satin düsünmek asla ve ziyaret etmek için bir yatirimci iseniz sadece mantikli. Su anda orada gerçekten daha sonraki bir zamanda yatirim satmaya istekli olmasi sizin açinizdan hazirlik belirli bir ölçüde olmasi gerekir. Yatirim artik gelecek sizin için mümkün olan en etkili bir hareket olabilir satis, sizin korumak için mantikli oldugunu ispat ettigi takdirde her seyi, kabul.

Eger hisse senedi alim satim basarili yapabilecegi, bu aktivite ile yüksek ve alçak çesitli getirmek için gerekli oldugunu unutmayin. Dikkate alin Tüm bu faktörler daha önce size hisse senedi satis ve belki de, satis seçim düsüsler üzerinde yükselmeye için mükemmel bir yol olabilir bakmak gerekir ise hakkinda söz dile getirdi.