hisse senetleri bu halsiz times_ içinde refaha oldugunu görmek

obama ve bernanke bu hisse senetleri için iyi oldugunu ancak, toparlanmanin yavas olacagini söylediler!

Bu kredi su anda siki ve kredi gelmek zor oldugu bir sir degil. Ayrica otomobil satislari yönüyle kapali dalis oldugu bir sir degil. Aslinda, hatir isi yapmamak oldu. Bu gibi Japon otomobil üreticileri hem de Detroit ceza var.
Sadece bu bir kredi sorunu olmustur ama ayni zamanda bir “is” konu oldu. Issizlik orani da isinizi kaybettim ya da bir kisi biliyorum, (su anda% 7.6) çok son zamanlarda büyüdü. Bu istihdam korkutan ve yeni alimlarindan issiz engellemektedir. Yani her iki taraf yeni “büyük bilet” alimlarinda tutmak.
Bu hükümet onlari bosaltilan sürece, muhtemelen bir otomobil endüstrisi sol olmazdi otomobil endüstrisi için çok korkunç bir gece kisrak olmustur. Biz otomobil icat (Obama dün gece dedigi gibi) bu yana bu üzücü olacaktir.
Ancak, dikkate yatirimci için tüm bu parlak bir nokta var. Sen ve ben artik bizim araba tutarak ve herhangi bir yeni alisveris yapma degilseniz, o zaman artik onlari son yapmak için elimizdeki olanlari onarmak için olasiligi daha yüksektir.
Her yerde Amerikalilar kendi araçlari tamir yerine yenilerini almak Bu nedenle, bu, otomobil parçalari sanayi son zamanlarda artmaya neden oldu.

Su anda yüksek uçuyor 3 otomobil parçalari stoklari!

Yani akilda bu düsünce ile, senin gibi bir kaç otomobil parçalari stoklari içine bakmak öneririm: O ‘Reilly Otomotiv (ORLY), AutoZone Inc (AZO) ve Advance Auto Parts Inc (AAP).
O ‘Reilly ve AutoZone hem son 52 haftanin en yüksek nakavt ve Advance Auto Parts geçen Ekim ayindan bu yana yeni bir yükselis basladi var. Nasil birçok sirket övünebilir? Çok degil. Bu yüzden ben bu isaret etmek istedim yüzden.
Aslinda, asagidaki grafik göz atin. AutoZone üstünde. O’Reilly orta grafik ve Advance Auto alt grafigidir.

Bu Stoklar Bu geri çekilme Gelisen vardir!

Dün gece Obama’nin konusmasindan duydum, toparlanmanin yavas ve yavas olacaktir. Bu hizli olmayacak. Bunu bilerek, bu durgunluk çökme çikmak kadar bireyler ve sirketler hem kendi araba ve yerine yeni alimlarin “filo” tamir olabilir büyük bir sans var.
Bernanke durgunluk sona erdi ve biz ormanda bitti kadar 2009 yili sonuna kadar veya 2010 içine alabilir dün söyledi.
Bu nedenle, bu hisse senetleri hala seyler yarin daha iyi almiyorsaniz bilerek uzun bir süre için “bacaklari var” olabilir. Seyler kisa vadede iyiye olmadigi Yani, yatirimcilarin yani GEÇ refaha sirketler satin alarak kendi hasta portföyleri yardimci olmak için firsati olabilir.

Sean hyman
kafa dersin ögretim
benim wealth.com