hisse

hisse yatirim

Emlak yatirim çok hizli bir sekilde büyük bir dönüs gösterecektir seydir. Emlak dünya çapinda milyonlarca insan istihdam ve besleyen bir seydir. Hatta onlari muhtemelen hiç ummadiginiz bir sey olacak güzel bir ev ve güzel bir araba, satin almanizi saglar seydir. Eger gerçekten biraz para kazanmak istiyorsaniz Simdi, emlak yatirim Brisbane basari için yol olacaktir.

Biz büyüdükçe biz para kazanmak istiyorum nasil düsünmek asla. Evet, hakkinda bir itfaiyeci olmak hayal, biz yaklasik bir balerin ya da bir astronot ya da bir denizkizi olmak hayal, ama biz gerçekten biz para kazanmak gerekir düsünüyorum ve gelecekte bir aile dikkat çekmek gerekir ki yok . Biz merak hepimiz filmlerde görmek harika isler oldugunu. Biz büyüdükçe biz düsünmeye baslar ve bir dolar degerini anlamak Ancak, biz, biz para kazanmak gerekiyor ki birakin. Biz eski günlerde geriye bakmak ve genç seyler vardi ne zaman birkaç dolara mal birkaç kurus ve bu gün maliyeti ne fark.

Biz o zaman para nasil düsünmeye baslar, ve biz bir astronot olmak sadece mümkün olmadigini fark, ya da bir itfaiyeci olmak çok tehlikeli, ya da muhtemelen bir denizkizi haline asla. Bu yüzden para yapmanin baska yollari da bakacagiz, birçok kisi üniversiteye gitmek ve iyi yapmak, onlar çikmak ve sirketin ve yöneticilerinin baskan yardimcilari olacak ve gerçekten büyük isler var. Sonra para biraz rastlamak ve bu para ile daha fazla para kazanmak için yollar bulmaya çalisin kisi, alacak. Yeterince para varsa, bazi insanlar bir yatirim olarak bir magaza açacak, bazi örnegin bir mekanik olmak gibi, her zaman yapmak istedigim sey bir sirket baslayacak, ve sonra digerleri gayrimenkul yatirim yapacak.

Eger miras bu para daha fazla para almak baska bir yolu hisse yatirim olacaktir. Simdi birçok kisi bu ya da nerede baslar, ama bir kez bunu çocuk oyuncagi oldugunu göreceksiniz onu asmak almak için nasil anlamak. Birçok kisi, ancak, ders ve numaradan çalistiktan sonra hala çalisir sekilde anlamak için alamadim. Hala hisse yatirim yapmak istiyorsaniz, yapmalari gereken tüm bir komisyoncu olsun, ve bu konuda biraz biliyorum sürece, onlar sökük alamadim, çünkü bu insanlar, bu konuda endiselenmenize gerek yok. Aslinda sökük oldugunu bilmek, ya da broker degistirmek gerektigini bilmek bir emin yolu var, ana haber masali para kaybetme gerçegi olacaktir. Birçok basari yatiyor çünkü Yani, bilinmeyen korkmayin.