hud özellikleri büyük yatirimlar

1. hud özellikleri

Faydali yatirimlar ABD genelinde mevcuttur HUD özellikleri olusur.

Bu evler çogu kez kötü durumda oldugu için kötü bir rap olsun, ama gerçekte onlar bulunan diger intikal evleri daha kötü degildir. Sadece baska bir sey gibi, bazi HUD iyi durumda özellikleri ve birkaç onarim ihtiyaci olan çesitleri de vardir. Mülkiyet durumu, önceki sahibinin eylemleri baglidir.

2. HUD özellikleri hakkinda bilgi

HUD özellikleri tanimi vardir: Konut ve Kentsel Gelisim Bakanligi tarafindan sigortali kredi vardi evleri. Ama sahibi beklenen mali yükümlülüklerini kadar yasamak için basarisiz oldugunda, banka daha sonra ev alir ve bir HUD mali olur. Bu noktada, Konut ve Kentsel Gelisim Bakanligi borç veren onlar anlasma kayip herhangi bir para geri ödemelerinde sorumludur. Gördügünüz gibi Yani onlar bu evleri kredi sigorta zaman, Konut ve Kentsel Gelisim Departmani hatta onlarin boyun yapisir; sahibi ödemez, onlar borç veren borçlu ile sikismis.

3. HUD yatirim Yatirimcilar

Onlari hizli bir kar elde etmek harika bir yoldur çünkü Yatirimcilar HUD özellikleri özellikle sever. Bu Çalisma tarzi oldukça basit. HUD özellikleri büyük bir indirim satin alinabilir bu yana, yatirimcilar gelemez kadar çok satin alacak. Daha sonra yeterli onlar halka geri satmak böylece bu evleri kadar çözecektir. Ama yakalamak onlar piyasa degeri için satmak olmasidir. Bu kar piyasa degeri maliyet ve ne kadar aslinda için ev satin arasindaki fark esittir anlamina gelir. Birçok durumda bu dolar onbinlerce olabilir. Bazi evlerin bir ay bu yaparak, HUD emlak yatirimcilari çok para yapabilirsiniz.

4. Sen ve HUD özellikleri

Sigara yatirimcilar da HUD özellikleri düsünmek gerekir. Eger ev tamir içine bazi isler koymak zorunda olsa bile, ilk maliyet çok para kazandiracak. Bu tür onarim yapmak gibi, kaydedilmis para ile pek çok sey yapabilirsiniz.